آب، آب و فاضلاب، برق، انرژی های نو
1402/08/28 21:35
با حضور معاون برنامه‌ريزی و اقتصادی وزارت نیرو

نخستین نشست حاکمیت شرکتی با حضور شرکت‌های مادر تخصصی وزارت نیرو برگزار شد

نخستین نشست مشترک معاونان مالی، پشتيبانی و مديران کل مجامع شرکت‌های مادرتخصصی زير مجموعه وزارت نيرو، ذيحسابان و مدير کل دفتر مجامع عمومی، خصوصی سازی و حاکميت شرکتی وزارت نيرو با حضور معاون برنامه ريزی و اقتصادی وزارت نیرو برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، هدف از تشکیل این جلسه که با حضور یزدان رضایی در شرکت مدیریت منابع آب ایران برگزار شد، ایجاد وحدت رویه در پیاده‌سازی سیاست‌های ابلاغی و نحوه اجرایی کردن بخشنامه‌های صادره توسط وزیر نیرو در حوزه حاکمیت شرکتی بوده است.
در این نشست نحوه مولد‌سازی دارایی‌های دولت و تکمیل مستندات در چارچوب مندرج در تفاهم نامه ابلاغی با استانداران مورد بررسی قرار گررفت.  
همچنين به استناد دستور وزیر نیرو نحوه اخذ تاييدیه از شرکت مادر تخصصی ذیربط و معاونت برنامه‌ریزی و اقتصادی وزارت نیرو برای تمامی تصميمات اتخاذ شده توسط هيأت مديره شرکت‌هاي زيرمجموعه (تابعه و وابسته) وزارت نیرو در چارچوب بخشنامه ابلاغی بررسی شد.
در این نشست همچنین به برگزاري جلسات مجامع جهت تصويب صورت‌های مالی طرح‌های تملک دارايی‌های سرمايه‌ای در موعد مقرر قانونی (پايان آذر‌ماه) و تسريع در تکميل و بارگذاری اطلاعات مورد نياز در سامانه حاکميت شرکتی وزارت نيرو تأکيد شد.
  • خبرنگار:مریم حاج‌نوروز نظری/ سردبیر
  • منتشر کننده:مریم حاج‌نوروز نظری/ سردبیر

دیدگاه کاربرانارسال پیام Security code

اخبار مرتبط