برق، بین الملل
1402/08/25 17:03
در حاشیه بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت برق-6

مدیر یک شرکت خارجی : دانش‌بنیان‌های ایرانی آخرین تکنولوژی‌های صنعت برق دنیا را عرضه می‌کنند

مدیر یک شرکت خارجی حاضر در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران گفت: شرکت‌های دانش بنیان ایرانی در حوزه صنعت برق با ظاهری بسیار زیبا و حرفه‌ای در حال عرضه آخرین تکنولوژی‌ها هستند و مطابق با نیاز جامعه ایرانی توسعه یافته‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت برق شاهد رشد ۵ برابری حضور شرکت‌های خارجی از کشورهای مختلف هستیم، در همین راستا مدیر یک شرکت صنعتی فعال در تولید محصولات و قطعات فناورانه چینی که در سالن ۳۸ این نمایشگاه حضور داشت گفت: این شرکت در تولید دستگاه‌های پخش چسب و سیلیکون فعال است و محصولات جدید خود را در این نمایشگاه معرفی می‌کند.
خانم "Jenny" در ادامه به ارزیابی خود از حضور شرکت‌های فناور و دانش بنیان ایرانی در صنعت برق پرداخت و افزود: شرکت‌های فناور و دانش بنیان ایرانی با ارائه محصولات نوین در این صنعت فعالانه حضور یافته‌اند و نیازهای جامعه ایرانی را مرتفع می‌کنند.
وی ادامه داد: شرکت‌های دانش بنیان ایرانی در حوزه صنعت برق با ظاهری بسیار زیبا و حرفه‌ای در حال دریافت آخرین تکنولوژی‌ها هستند و مطابق با نیاز جامعه ایرانی توسعه یافته‌اند.
وی با بیان اینکه برای نخستین بار است که تجربه حضور در نمایشگاه تخصصی صنعت برق را دارم اضافه کرد: حضور در این نمایشگاه برای ما بسیار ارزشمند و خوشایند بوده است و در عین حال شاهد حضور پرشور علاقمندان و بازدیدکنندگان این صنعت در نمایشگاه هستیم.
​بیست و سومین نمایشگاه بین‌‌المللی صنعت برق و نخستین جشنواره و فن بازار تخصصی صنعت برق ایران به مدت چهار روز از 23 آبان آغاز به کار کرده است. در این نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های نوین صنعت برق در کنار نیازهای اعلام شده از سوی شرکت‌های مادرتخصصی این عرصه و محصولات شرکت های فناور و دانش بنیان ارائه شده است.

  • خبرنگار:معصومه قلباربند
  • منتشر کننده:مریم حاج‌نوروز نظری/ سردبیر

اخبار مرتبط