آب و فاضلاب
1402/03/10 12:03
مشاور و مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت مهندسی آبفای کشور:

انجام کار با پیوست فرهنگی رسالت مهم مدیران است

مشاور و مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: یکی از رسالت‌های مهم مدیران، انجام کارها با پیوست فرهنگی است که می‌بایست به صورت جدی مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "حجت الاسلام ابراهیمی‌پور" در نشست با مدیران، ائمه جماعات و رابطین فرهنگی شرکت آب و فاضلاب مازندران با بیان اینکه مدیرانی که در بستر فرهنگی امور خود را پیش ببرند موفق خواهند بود، افزود: با توجه به اهمیت موضوع، پیوست فرهنگی یکی از شاخص‌های مهم در ارزیابی عملکرد مدیران قرار گرفت.
وی، برنامه‌ریزی برای اوقات فراغت کارکنان و فرزندان آنان در فصل تابستان و نیز فعالیت در حوزه قرآنی و برگزاری مسابقات قرآنی را دو ماموریت مهم مدیران امور در فصل تابستان دانست و افزود: با این نوع فعالیتها، بخشی از دغدغه خانواده‌ها نیز کاسته می‌شود.
مشاور مدیرعامل شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور در امور فرهنگی و دینی در ادامه، مهمترین ویژگی‌های رابط فرهنگی موفق را داشتن نشاط، انگیزه و خوش‌نگری دانست و تأکید کرد: رابطین در کارهای خود ایده‌ها و شیوه‌های نو را بکار گیرند.
حجت الاسلام ابراهیمی‌پور در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به ظرفیت ائمه جمعه در تبیین و تبلیغ  مسائل فرهنگی، افزود: ترویج فرهنگ مدیریت مصرف آب یکی از نمونه‌های بارز آن است.
وی، با تاکید بر اینکه اقدامات فرهنگی محور تمامی کارها باید قرار گیرد، ادامه داد: فعالیت‌های فرهنگی صرف هزینه نیست بلکه سرمایه‌گذاری و نوعی واکسینه شدن در برابر تهاجمات فرهنگی است.
  • خبرنگار:بهمن آذرمنش
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر

اخبار مرتبط