آب و فاضلاب
1401/05/09 14:18
برای امدادرسانی به مناطق سیل‌زده؛

تیم واکنش سریع آبفای استان تهران راهی رفسنجان شد

رئیس مرکز مدیریت بحران و پدافند غیرعامل آبفای استان تهران گفت: به دنبال سیل دیروز شهر رفسنجان 19 نفر از اعضای تیم واکنش سریع آبفای استان تهران در قالب 6 تیم راهی این شهر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "سیدعلی لدنی نژاد" افزود: نیروهای عملیاتی آبفای استان تهران که طی چند ساعت آینده با تجهیزات کامل  در رفنسجان مستقر خواهند شد، مشغول انجام تعمیرات شبکه، تخلیه گل‌ولای از معابر و سطح شهر خواهند شد و تا زمانی که نیاز به امدادرسانی از سوی نیروهای آبفای استان تهران باشد در این شهر خواهند ماند.
وی درباره عملیات انجام‌‌شده از سوی نیروهای عملیاتی آبفای استان تهران گفت: بامداد شنبه هشتم مردادماه 30 نفر از نیروهای عملیاتی و واکنش سریع شرکت در قالب 11 تیم با تجیهزات انفرادی به یزد اعزام شدند و از آن روز تاکنون مشغول کمک‌رسانی و تخلیه آب‌ از معابر و زیرگذرها بوده‌اند.
به گفته لدنی‌نژاد، تعداد زیادی خودرو و تجهیزات به یزد و رفسنجان ارسال شده است که شامل هشت دستگاه خودرو تانکر آبرسانی، دو دستگاه خودرو جرثقیل، یک دستگاه خودرو رول‌آف، یک دستگاه دیزل ژنراتور ۱۵۰ کاوا،  دو دستگاه پمپ بزرگ هشت‌اینچ، پنج دستگاه موتور برق، هشت دستگاه برش، 10 دستگاه چکش برقی و هشت دستگاه خودرو مجهز عملیاتی می‌شود.
  • خبرنگار:رویا مرادی زاده
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر