برق
1401/04/12 14:37
مشاور مدیرعامل توانیر در امور ایثارگران:

12 هزار پرونده تبدیل وضعیت ایثارگری صنعت برق در دست بررسی است

مشاور مدیرعامل شرکت توانیر در امور ایثارگران، با اشاره به پیگیری‌های دقیق این امور در فرآیند تبدیل وضعیت پرسنل گفت: 12 هزار پرونده تبدیل وضعیت ایثارگران در دست بررسی است که با توجه به حجم پرونده‌ها، اقدامات گزینشی و روند قانونی آن زمان‌بر خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزرات نیرو (پاون)، "سید محسن وهابی" در سفر به زنجان از اقدامات شرکت توزیع برق این استان در عرصه فعالیت‌های مربوط به امور ایثارگران ابراز خرسندی کرد و افزود: رسیدگی به مسائل و مشکلات مطرح شده از اولویت‌های اصلی امور ایثارگران شرکت توانیر است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان در ادامه با تاکید بر رعایت تعهدکاری و اخلاقی توسط فرزندان شهدا و همکاران ایثارگر در محیط کاری، افزود: همواره همکاران ایثارگر و فرزندان معظم شهدا وظیفه سنگینی نسبت به دیگران برعهده دارند، چرا که اخلاق بینش و منش آنها همواره باید الگوی خوبی برای سایر همکاران باشد.
پیام جوادی با تاکید براینکه میزان خدمات‌رسانی برق، روز به روز افزایش می‌یابد، این صنعت را صنعتی پیشرو برشمرد و خطاب به خانواده‌های ایثارگر شاغل در این شرکت، گفت: توقع خدمت‌گزاری از یادگاران شهدا و ایثارگر بیشتر است، چرا که باید با تمام وجود از میراث ماندگار شهدای خود که همانا حفظ اسلام و سربلندی کشورمان است، مراقبت کنیم.
  • خبرنگار:علی زرگری
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر