آب و فاضلاب
1401/04/02 15:06
وزیر نیرو در سفر به استان خراسان شمالی:

هدف دولت از سفرهای استانی، رعایت عدالت در توزیع منابع و اعتبارات است/ مشکلات آبی شهرستان فاروج به سرعت حل می‌شود

وزیر نیرو، رعایت عدالت در توزیع منابع و اعتبارات برای برطرف کردن مشکلات اقصی نقاط کشور را هدف دولت از سفرهای استانی عنوان کرد و افزود: موضوع رفع تنش آبی شهر و روستاهای فاروج بدون فوت زمان و از محل اعتبارات رفع تنش، با همکاری گروه‌های جهادی حل خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "علی اکبر محرابیان" در حاشیه سفر هیئت دولت به استان خراسان شمالی، به عنوان نماینده رئیس جمهور در جلسه شورای اداری و نشست با نمایندگان اقشار مختلف شهرستان فاروج، اولویت طرح‌های سفر هیئت دولت را تعیین تکلیف و تکمیل طرح‌های نیمه تمام اعلام و تصریح کرد: امروز صنعت، دیگر مختص به نقاط خاصی از کشور یا فقط مراکز استان‌ها نیست و باید تمام شهرستان‌ها از مواهب آن برخوردار شوند که شهرک‌های صنعتی نیز در همین راستا ایجاد شده است و تلاش خواهیم کرد تا مشکلات موجود شهرک‌های صنعتی را رفع و زیرساخت‌ها را مهیا کنیم.
وزیر نیرو افزود: در همین جهت امروز تفاهم‌نامه ساخت پست توزیع برق شهرک صنعتی فاروج با ۶۶ میلیارد تومان اعتبار امضا و عملیات اجرایی آغاز خواهد شد.
محرابیان به بحث رفع تنش آبی که از مطالبات مسئولان فاروج بود نیز اشاره و اضافه کرد: در این خصوص بدون فوت زمان و از محل اعتبارات رفع تنش، هر مشکلی در شهر و روستاهای فاروج باشد با همکاری گروه‌های جهادی رفع خواهد شد.
وی به مطالبات نمایندگان کشاورزان نیز اشاره و اضافه کرد: بخش اعظمی از مطالبات کشاورزان استان در جلسات دیده شده و مصوبات اجرایی به زودی ابلاغ خواهد شد.
نماینده رییس جمهور در رابطه با حرایم نیز اظهار کرد: حرایم همچون حریم خط گاز و رودخانه‌ها جزو قوانین کشور بوده و رعایت آنها در جهت حفظ ایمنی و یک زندگی ارزشمند و سالم الزامی است.
  • خبرنگار:احمد حصاری
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر