کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
آب و فاضلاب
1401/03/30 09:07

کنترل کیفیت اجرای پروژه‌های جهاد آبرسانی در سیستان و بلوچستان/ ۴۰۰ روستا تجهیز کارگاه شده است

ناظر عالی پروژه‌های جهاد آبرسانی وزارت نیرو گفت: کیفیت اجرای طرح آبرسانی به روستاهای مورد قرارداد با قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) در طرح محرومیت زدایی مورد بازدید و بررسی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)؛ "مهدی خان‌احمدی" در بازدید از پروژه‌های جهاد آبرسانی در استان بیان کرد: کلیه کارگاه‌های اجرایی طرح آبرسانی به روستاهای این خطه با حضور نمایندگان شورای جهاد آبرسانی وزارت نیرو به مدت سه روز مورد بررسی قرار گرفت.
وی افزود: در این بازدید‌ها که با حضور "لیدا جلالی" نماینده جهاد آبرسانی وزارت نیرو، "منوچهر سالاری" ناظر منطقه‌ای محرومیت‌زدایی و "سردار حسن زاده" جانشین قرارگاه سازندگی و محرومیت‌زدایی نیروی زمینی سپاه و نمایندگان معین قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) در استان صورت گرفت، عملیات اجرایی طرح جهاد آبرسانی در شهرستان‌های هیرمند، زابل، هامون، زاهدان،تفتان، سراوان، ایرانشهر، دشتیاری و چابهار از نظر کیفیت اجرا بررسی شد.
خان‌احمدی گفت: همچنین در این بازدیدها بر کیفیت اجرا و ارائه برنامه زمانبندی جهت انجام پروژه تاکید شد و نواقص پروژه با ارائه راهکار‌های فنی با حضور معاون عمرانی استاندار در محل استانداری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
به گفته وی، در حال حاضر برای اجرای طرح جهاد آبرسانی در بیش از ۴۰۰ روستا تجهیز کارگاه انجام، عملیات اجرایی آن در مجتمع‌های آبرسانی سیستان، منزلاب، چاه احمد، حومه خاش، دشت سراوان، دامن و زیر مجموعه سد پیشین آغاز و در ۲۰ روستا شبکه آبرسانی تکمیل شده است.
  • خبرنگار:نازنین کاوه بیرجندی/ دبیر بخش آبفا
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر