کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
انرژی های نو
1401/03/22 13:27

فراخوان ساتبا برای شناسایی سازندگان الکتروموتور BLDC کولرهای آبی

سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق (ساتبا) فراخوانی را برای "شناسایی سازندگان الکتروموتور BLDC کولرهای آبی" منتشر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، متن این فراخوان به شرح ذیل است: در راستای برنامه وزارت نیرو در دولت سیزدهم مبنی بر کاهش 10 هزار مگاوات مصرف برق کشور تا سال 1404 از طریق بهره‌وری انرژی و بهینه‌سازی مصرف و با اولویت کاهش بار سرمایشی ناشی از کولرهای آبی در ایام گرم سال، سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق(ساتبا) در نظر دارد طرح ارتقای کارآیی انرژی کولرهای آبی از طریق جایگزینی الکتروموتورهای موجود با الکتروموتورهای جریان مستقیم بدون جاروبک (BLDC ) را به اجرا در آورد.
لذا به منظور شناسایی و ظرفیت سنجی طرح، از کلیه شرکت‌های دانش بنیان و کارخانجاتی که توان تولید الکتروموتورهای نامبرده شده برای استفاده در کولرهای آبی را دارند، دعوت بعمل می‌آید با تکمیل فرم پیوست شده در بانک اطلاعاتی مربوطه ثبت نام نمایند.
متقاضیان می‌توانند پیشنهادات خود را به صورت مکتوب به آدرس تهران، شهرک قدس انتهای بلوار شهید دادمان جنب بزرگراه یادگار امام (ره)، پژوهشگاه نیرو، ساختمان ساتبا و یا به شماره 88088646-021 ارسال نمایند.

  • خبرنگار:سمیرا منشی‌پور
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر