کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
1401/03/01 15:02
معاون هماهنگی توزیع توانیر تاکید کرد:

استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان در اولویت صنعت برق کشور

معاون هماهنگی توزیع توانیر گفت: استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان در اولویت صنعت برق کشور قرار دارد .

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "حمیدرضا پیرپیران" صبح امروز در آئین معارفه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، گفت: استفاده حداکثری از ظرفیت بخش خصوصی و بهره‌گیری از پتانسیل شرکت‌های دانش‌بنیان و حمایت از این شرکت‌ها باید در اولویت کاری شرکت‌های توزیع نیروی برق قرار گیرد.
معاون هماهنگی توزیع توانیر با بیان اینکه سنگر حساس خدمت‌رسانی امانتی بوده و آنچه به یادگار می‌ماند خدمات شایسته و ماندگار است، گفت: نباید فراموش کنیم که خدمت به مردم یک فرصت است و باید قدر این فرصت را که در اختیار داریم به خوبی بدانیم.
وی همچنین تصریح کرد: رسالت سخت و خطیری بر عهده همکاران صنعت برق کشور است چرا که در زندگی امروز حتی لحظه‌ای بی‌برقی برای مردم بسیار آسیب‌رسان خواهد بود.
وی ادامه داد: شرایط ویژه‌ای در صنعت برق کشور داریم و باید با جدیت و همدلی در برای گذر موفق از پیک بار تابستان 1401 تلاش کنیم.
 معاون هماهنگی توزیع توانیر در پایان از تمامی مسئولین و متولیان آذربایجان غربی جهت گذر موفق از پیک تابستان درخواست همراهی کرده و گفت: از امروز وارد پیک تابستان 1401 شدیم و برای گذر موفق از پیک بار تابستان امسال و برق‌رسانی مطلوب به مردم در شرایط پیک نیازمند همراهی و همدلی تمام ارگان‌ها و دستگاه‌ها هستیم.
  • خبرنگار:کبری جوادی
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر