کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
آب
1401/03/01 15:03
از ابتدای امسال صورت گرفت؛

توقیف 107 دستگاه و ادوات حفاری غیرمجاز در استان اصفهان

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای اصفهان با اشاره ماموریت‌های درون شهری و برون شهری در راستای حفاظت از منابع آب، از توقیف 107 دستگاه و ادوات حفاری غیرمجاز در استان از ابتدای سال 1401 خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "محمود چیتیان"با اشاره به توقیف 73 عدد پمپ و کفکش غیرمجاز از شبکه‌های آبیاری اظهار کرد: دو دستگاه خودرو تانکر در حین برداشت غیرمجاز از شبکه‌های آبیاری و 14 دستگاه و ادوات حفاری غیرمجاز نیز در این بازه زمانی دو ماهه توقیف شده است.
وی مرکز سامانه 3848 را یکی از راه‌های ارتباط مردم استان اصفهان با شرکت آب منطقه‌ای اصفهان اعلام کرد و ادامه داد: مردم می‌توانند در سراسر استان از طریق این سامانه در تمام طول شبانه روز تماس بگیرند و گزارش تخلفات از قبیل  حفاری، لایروبی و کف‌شکنی غیرمجاز چاه، بهره‌برداری از چاه‌های فاقد پروانه را مطرح کنند.
وی خاطرنشان کرد: ثبت و رسیدگی به تخلفات برداشت پساب از فاضلاب شهری، برداشت غیرمجاز از کانال‌ها و شبکه‌های آبیاری، تصرف، ساخت و ساز غیرمجاز در حریم و بستر رودخانه‌‌ها و ساخت، نگهداری، حمل و تردد انواع دستگاه‌های حفاری غیرمجاز از دیگرخدمات سامانه تلفنی 3848 است.
  • خبرنگار:پرستو ایران‌پور
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر