کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
انرژی های نو
1401/02/20 16:01

فراخوان عمومی سازمان ساتبا برای اجرای طرح‌های اصلاح روشنایی معابر کلانشهر تهران

سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق (ساتبا) فراخوانی را برای "سرمایه گذاری جهت اصلاح روشنایی معابر کلانشهر تهران و جایگزینی با لامپ‌های کم مصرف LED" منتشر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، متن این فراخوان به شرح ذیل است: پیرو اعلام فراخوان عمومی اجرای طرح‌های بهینه‌سازی انرژی با استفاده از ظرفیت آیین‌نامه ایجاد بازار بهینه‌سازی و محیط زیست و بر اساس آیین‌نامه ایجاد بازار بهینه‌سازی انرژی و محیط زیست مصوب شورای عالی انرژی و دستورالعمل اجرایی آن، سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق (ساتبا) به عنوان دبیرخانه بازار مذکور از همه علاقه‌مندان و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی برای مشارکت در امر سرمایه گذاری در طرح روشنایی معابر شهر تهران دعوت به عمل می‌آورد.
متقاضیان می‌توانند پیشنهادات خود را به صورت مکتوب تا یکم خرداد 1401 به آدرس تهران، شهرک قدس انتهای بلوار شهید دادمان جنب بزرگراه یادگار امام (ره)، پژوهشگاه نیرو، ساختمان ساتبا ارسال نمایند.
به منظور هماهنگی‌های مربوطه و پاسخ به سوالات، دفتر سیاست گذاری و توسعه و فضای کسب و کار بهره وری انرژی با شماره تماس‌های 88085006-021 الی 9 (داخلی 475) و 88086145 –021 و 88084686 – 021 مرتبط تعیین شده است.
  • خبرنگار:امیررضا آزاده
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر