کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
آب و فاضلاب
1400/11/07 09:51
همزمان با دهه فجر؛

32 پروژه آب و فاضلاب در خراسان رضوی افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت: همزمان با دهه فجر، 32 پروژه آب و فاضلاب در بخش شهر و روستاهای استان افتتاح و یا کلنگ‌زنی می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "سید ابراهیم علوی" با اعلام این خبر افزود: از این تعداد، 25 پروژه مرتبط با بخش آب و هفت پروژه  مربوط به بخش فاضلاب است.
مدیرعامل آبفای خراسان رضوی خاطرنشان کرد:  برای اجرا و آغاز عملیات این تعداد پروژه در شهرستان‌های گلبهار، تربت حیدریه، نیشابور، سبزوار، تایباد، خواف، قوچان، جغتای، داورزن، جوین، فیروزه، طرقبه شاندیز، رشتخوار، کلات، زاوه، کاشمر و خلیل‌آباد جمعا 600 میلیارد و 850 میلیون ریال  از منابع ملی و استانی هزینه و اختصاص یافته است.
وی گفت: از 25 پروژه آبرسانی، 19 پروژه شامل اصلاح و توسعه شبکه، ساخت مخزن، برق‌رسانی به چاه و ایمن‌سازی تاسیسات قابل افتتاح و عملیات اجرایی شش پروژه هم شروع می‌شود.
علوی با اشاره به تلاش این شرکت برای جذب سرمایه‌گذار در اجرای شبکه‌های جمع‌آوری و دفع بهداشتی فاضلاب شهرهای تایباد، خواف و نیشابور خاطرنشان کرد: در این حوزه همچنین ساکنان  واحدهای مسکن مهر گلبهار و قوچان و برخی مناطق سبزوار از خدمات این بخش بهره‌مند می‌شوند.
  • خبرنگار:علیرضا صنعت‌نگار
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر