کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
آب
1400/10/27 14:08
با وجود بارش 70 سانتی متری برف؛

تمامی مشترکان برق گیلان برق‌دار هستند

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان گفت: با وجود بارش برف 20 تا 70 سانتی متری در نقاط مختلف استان گیلان، در حال حاضر تمامی ایستگاه‌های فشار قوی و خطوط برق استان از پایداری کامل برخوردار بوده و تمامی مشترکان برق‌دار هستند.

به‌ گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "بهمن داراب زاده" با بیان اینکه بارش سنگین برف را در استان گیلان شاهد بوده‌ایم، به طوری که ارتفاع بارش برف در برخی از نقاط کوهستانی به 70 سانتی‌متر هم رسیده است، افزود: خوشبختانه این بارش‌ها هیچگونه آسیبی به تاسیسات شرکت وارد نکرده و تمامی مشترکان برق استان برق‌دار هستند.
وی با اشاره به کاهش 15 درجه‌ای دما در استان گیلان، بیان کرد: با وجود اینکه در چند نقطه کوهستانی استان شاهد بارش سنگین برف بوده‌ایم، اما با آماده‌باش اکیپ‌های عملیاتی و با تلاش همکاران و پیمانکاران شرکت برق منطقه‌ای گیلان تمامی ایستگاه‌های فشار قوی برق‌دار بوده و هیچ مشکلی در برق‌رسانی به مشترکان وجود ندارد.
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان تصریح کرد: به دلیل شرایط جوی ناپایدار، یکی از ترانس‌های ایستگاه فشارقوی سیاهکل بی‌برق شد که با جابجایی فوری بار آن، هیچ وقفه‌ای برای خدمت رسانی به مشترکان برق به وجود نیامد.

  • خبرنگار:حسين اميدخواه
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر