کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
آب
1400/07/22 14:04

پنجاه و پنجمین گردهمایی مدیران ارشد بخش آب کشور برگزار شد

پنجاه وپنجمین گردهمایی مدیران ارشد بخش آب کشور به صورت ویدئو کنفرانسی با حضور معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا، معاونان شرکت مدیریت منابع آب ایران و روسای حوضه‌های آبریز 9 گانه صبح امروز پنجشنبه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، در این جلسه سه موضوع بررسی عملکرد طرح احیا و تعادل‌بخشی آب‌های زیرزمینی، مبادله موافقتنامه‌ طرح‌های تملک دارایی سرمایه‌ای سال 1400 و تبدیل وضعیت ایثارگران شرکت‌های آب منطقه‌ای مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
معاون آب و آبفای وزیر نیرو در این جلسه ضمن تاکید بر اهمیت و استمرار طرح احیا و تعادل‌بخشی آب‌های زیرزمینی، اهتمام به نصب کنتورهای هوشمند، استفاده از تمهیدات قانونی و توجه به اکیپ‌های گشت و بازرسی را به طور ویژه مورد تاکید قرار داد.
قاسم تقی زاده خامسی همچنین ارایه گزارش عملکرد طرح احیا و تعادل بخشی استان‌ها به شرکت مادر تخصصی منابع آب ایران، رسیدگی به وضعیت ایثارگران و تسریع در مبادله موافقتنامه تملک دارایی‌های سرمایه‌ای سال 1400 را مورد اشاره قرار داد.
در این جلسه همچنین تعدادی از مدیران عامل شرکت‌های آب منطقه‌ای استان‌ها به ارایه نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود در این زمینه پرداختند.
  • خبرنگار:مهتاب علی‌بخشی
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر