کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
آب و فاضلاب
1400/03/11 12:18
مدیرعامل شرکت آبفای خوزستان خبر داد:

اتخاذ تدابیر لازم در خوزستان برای عبور از تنش آبی تابستان  ۱۴۰۰/ افزایش سهمیه تبدیل وضعیت نیروهای غیر رسمی در آبفای خوزستان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به آخرین وضعیت آب ایستگاه‌های پمپاژ در روستاهای شادگان گفت: آخرین وضعیت تاسیسات آب این مناطق مورد بحث و بررسی کارشناسی قرار گرفت و تصمیم‌های لازم برای عبور از تنش آبی اتخاذ شد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "محمدرضا کرمی‌نژاد" در بازدید از تاسیسات آبرسانی شادگان با اشاره به اهمیت تامین آب شرب مردم در شرایط گرمای خوزستان، افزود: امروز بروزرسانی و رفع مشکلات خطوط آبرسانی و تسریع در روند تکمیل پروژه‌های آبرسانی ضرورت دارد.
وی افزود: اصلاح فیلتراسیون و ایستگاه پمپاژ تاسیسات شهدای خنافره، تهیه و نصب الکتروموتور برای تاسیسات آلبوحصار جهت تقویت فشار آب مسیر دهستان حسینی، تعمیر مخزن آب چهار هزار متری تاسیسات بوزی و راه اندازی پمپاژ ایستگاه شاولی جهت تقویت آب مندوان از جمله مواردی بود که در دستور اجرای کار قرار گرفت.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان همچنین با اشاره به افزایش سهمیه تبدیل حالت اشتغال نیروهای غیررسمی این شرکت، از موافقت و اخذ سهمیه دو برابری تبدیل وضعیت حالت اشتغال نیروهای حجمی _ اداری در شرکت آب و فاضلاب خوزستان خبر داد.
کرمی نژاد با تاکید بر اینکه باید از تمام ظرفیت‌ها و راهکارها برای حل مشکلات پرسنلی استفاده کرد، اظهار داشت: موفق شدیم سهمیه برگزاري آزمون تغيير حالت اشتغال پرسنل شركت آب و فاضلاب خوزستان را از ۱۱۵ نفر به ۲۰۰ نفر افزایش دهیم.
وی اضافه کرد: آزمون تغییر حالت اشتغال نیروهای حجمی _ اداری شرکت آب و فاضلاب خوزستان دو بار در سال و به مدت سه سال متوالی برگزار می‌شود.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان در پایان افزود: در سال جاری تمامی نیروهای شاغل حجمی - اداری شرکت آب و فاضلاب خوزستان دو بار در آزمون تغییر حالت اشتغال شرکت می‌کنند.
  • خبرنگار:راشین نجارپور
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر