کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
آب و فاضلاب
1400/02/02 13:35

فعالیت 40 پروژه بخش فاضلاب در سطح استان لرستان

معاون بهره‌برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب استان لرستان، از فعال بودن 40 پروژه بخش فاضلاب در سطح استان خبر داد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "طاهر فلاح نژاد" افزود: خوشبختانه بر اساس برنامه‌‌ریزی صورت گرفته در سال جدید فعالیت‌های قابل توجهی در بخش فاضلاب در حال انجام است که پیش‌بینی می‌شود در سال جاری تعداد زیادی از این پروژه‌ها به بهره‌برداری برسد.
فلاح نژاد ادامه داد: مجموعه اعتبار پیمان‌های در حال اجرا بیش از 200 میلیارد تومان است که با پیگیری‌های انجام شده امیدواریم قسمت زیادی از این اعتبارات تخصیص پیدا کند.
وی همچنین گفت: حدود 250 نفر از افراد جویای کار که تماما از افراد داخل استان هستند در این پروژه‌ها مشغول به کار شده‌اند و در راستای حمایت از تولید داخل تمامی امکانات و تجهیزات بکار برده شده در این پروژه‌ها ساخت داخل هستند.
وی ادامه داد: این پروژه‌ها شامل اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب، احداث ایستگاه پمپاژ فاضلاب و عملیات اجرایی ساخت 5 تصفیه‌خانه فاضلاب بوده که در همه شهرهای استان در حال اجراست.
معاونت بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب استان لرستان با اشاره به سرقت‌ درپوش‌های منهول‌ فاضلاب افزود: متاسفانه این موضوع باعث خسارات مالی و گاهی جانی برای شرکت و مردم شده است. البته در چند سال گذشته ما تلاش کردیم درپوش‌های پلاستیکی را جایگزین چدنی کنیم که خیلی برای سارقان ارزش مالی ندارد.
وی همچنین از هم استانی‌ها درخواست کرد در صورت مشاهده سرقت‌ درپوش‌های منهول‌ فاضلاب توسط افراد ناشناس موضوع را به مراکز امنیتی و پلیس 110 یا سامانه 122 شرکت آبفا اطلاع دهند.
  • خبرنگار:مهدی بابایی پور
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر