کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
1400/01/26 09:54

اصلاح و توسعه 62 کیلومتر از شبکه فاضلاب شهرهای کردستان

معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آبفای کردستان گفت: عملیات توسعه شبکه فاضلاب به میزان 27.99 کیلومتر و اصلاح شبکه فاضلاب به میزان 34.79 کیلومتر طی سال گذشته در شهرهای استان انجام شده است.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "جمشید زرین" با بیان این مطلب گفت: بیشترین عملیات توسعه شبکه فاضلاب در سال گذشته مربوط به شهر سنندج به میزان 7.34 کیلومتر بوده و پس از سنندج در شهر بانه بیشترین عملیات توسعه شبکه‌های فاضلاب به میزان 5.18 کیلومتر انجام شده است.
وی خاطرنشان کرد: بیشترین عملیات اصلاح شبکه‌های فاضلاب نیز مربوط به شهر سنندج با 18.35 کیلومتر بوده و پس از سنندج، بیشترین میزان عملیات اصلاح شبکه مربوط به شهر مریوان با 6.58 کیلومتر است.
معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آبفای کردستان اظهار کرد: همچنین در سالی که گذشت 2.81 کیلومتر خط انتقال فاضلاب اجرا شد که 2.5 کیلومتر در شهر سنندج، 0.27 کیلومتر در شهر بیجار و 0.04 کیلومتر نیز در شهر سریش آباد اجرا شده است.
زرین در پایان خاطرنشان کرد: در سال قبل عملیات توسعه شبکه‌های فاضلاب در 14 شهر و عملیات اصلاح شبکه‌های فاضلاب نیز در 11 شهر که نیازمند اجرای پروژه بوده‌اند، انجام شده است.
  • خبرنگار:ادریس شریفی
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر