کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
عمومی
1399/10/26 14:38

گزارش تصویری/ بازدید مقامات کشوری و سفیران کشور‌های خارجی از نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و برق

سفیران و مقامات کشور‌های خارجی از بيستمين نمايشگاه تخصصي بين‌المللي صنعت برق و همچنین از شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران بازدید کردند.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب، برق و فاضلاب ایران در حالی از سه‌شنبه ۲۳ دی‌ماه آغاز شده که از روز افتتاحیه تا آخرین روز برگزاری بسیاری از سفیران و مقامات کشور‌های خارجی از نزدیک شاهد ارائه محصولات و خدمات توسط شرکت‌های تخصصی و دانش‌بنیان بودند.

بر این اساس تاکنون، وزیر تجارت عراق، سفرای انگلیس و مجارستان و همچنین رایزن‌های اقتصادی سوریه، ساحل‌عاج، لیبی و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از دستاورد‌های صنعت آب و برق در کشور بازدید به‌عمل آورده‌اند.

این گزارش می‌افزاید، نمایشگاه‌های بین‌المللی صنعت برق و آب و فاضلاب ايران برای ارائه محصولات، کالاها و خدمات شرکت‌های مختلف تخصصی و دانش‌بنیان برپا شده تا زمینه‌ساز توسعه، ارتقا، پویایی و رقابت شرکت‌ها باشد. 

بر این اساس، اکثر شرکت‌های داخلی حاضر در این نمایشگاه با به نمایش گذاشتن خودکفایی خود در زمینه تولید و ارائه محصولات تخصصی دو کالای مهم آب و برق نشانگر تحقق شعار جهش تولید در سطح کشور هستند.

این گزارش حاکی است، بيستمين نمايشگاه تخصصي بين‌المللي صنعت برق و شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران دارای مجوز ستاد ملي مقابله با کرونا است که از 23 دی‌ماه آغاز شده و  تا 26 همین ماه جاری در 10 سالن نمایشگاهی در فضایی بالغ بر سه هزار متر مربع برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه‌ها که از ساعت 9 تا 17 هر روز داير است، تمامی ضوابط، شرایط و تمهیدات لازم برای پيشگيري از ابتلا به کرونا پیش‌بینی شده است. بازدیدها از اين نمايشگاه فقط برای بازدیدکنندگان تخصصی و فعالان اقتصادی صنعت آب و برق بوده و برای عموم آزاد نیست.
  • خبرنگار:کامیار موسایی
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر