کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
برق
1399/09/25 11:29
با حضور وزیر نیرو و در سی و دومین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران؛

۱۴ پروژه صنعت آب و برق با اعتبار ۲۶۷ میلیارد تومان در ۳ استان کشور افتتاح شد

۱۴ پروژه صنعت آب و برق با اعتبار ۲۶۷ میلیارد تومان در ۳ استان خراسان رضوی، سمنان و کردستان با حضور وزیر نیرو و در قالب سی و دومین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران افتتاح شد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، از ۱۴ پروژه افتتاح شده، هشت پروژه سهم استان خراسان رضوی، پنج پروژه برای سمنان و یک پروژه نیز در استان کردستان به بهره‌برداری رسید.

پروژه‌های افتتاح شده در استان خراسان رضوی، شامل افزایش پست ۱۳۲ کیلوولت بوعلی و خواجه ربیع، پارک آموزشی انتقال و فوق توزیع، افزایش ظرفیت پست ۱۳۲ کیلوولت موبیل ترشیز، نیروگاه بادی ۰/۶۶ مگاواتی خرگرد، دو نیروگاه خورشیدی ۱ مگاواتی در مشهد، آبرسانی به ۴۲ روستا و برق‌رسانی به دو روستا است.

بر این اساس، بر‌ق‌رسانی به یک روستا، پست ۶۶.۲۰ کیلوولت امیرکبیر، نوسازی پست ۶۳ شاهرود، واریانت خط ۴۰۰ کیلوولت علی‌آباد و توسعه، احداث، ‌‌‌‌اصلاح و بهینه‌سازی شبکه‌های توزیع ۵ پروژه افتتاح شده توسط وزیر نیرو در استان سمنان هستند.

همچنین ارتقای ظرفیت نامی نیروگاه سیکل ترکیبی سنندج تنها پروژه افتتاح شده در استان کردستان است که صیح امروز با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر نیرو در قالب سی و دومین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران افتتاح شد.
  • خبرنگار:امیر رضا آزاده
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر