کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
عمومی
1399/09/05 13:55
پیام وزير نيرو به مناسبت هفته بسیج:

تشكيل بسيج از شاخص‌‌ترين نمودهاي اهتمام به نقش فعال مردم در صحنه‌هاي انقلاب است

وزير نيرو گفت: تشکیل بسیج مردمی از جمله شاخص‌ترین نمودهای توجه و اهتمام به نقش و حضور فعالانه آحاد مردم در صحنه‌های گوناگون انقلاب اسلامی به شمار می‌رود.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، «رضا اردكانيان» در پيامي به‌مناسبت هفته بسيج افزود: این مهم بیانگر ضرورت همیشگی وجود پشتوانه مردمی برای حفظ و صیانت از آرمان‌های والای انقلاب است كه بسیج عزیز همواره در این امر پیشگام بوده است.
وي با تبریک چهل و یکمین سالروز صدور فرمان حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) مبنی بر تشکیل نیروی مردمی و بسیج به بسیجیان گفت: آنچه تاکنون موجب تحقق اهداف و برنامه‌های وزارت نیرو با اجرای مباهات‌آمیز طرح‌های بزرگ آب، برق و فاضلاب در اقصی نقاط میهن عزیزمان شده وجود تفکر جهادی و روحیه بسیجی حاکم بر آحاد همکاران سختکوش، متعهد و خدوم مجموعه بزرگ صنعت آب و برق است.
اردكانيان تاكيد كرد: از این رو، انتظار می‌رود بسیج وزارت نیرو با ساز و کاری هوشمندانه و تاثیرگذار بیش از پیش اهتمام لازم در بسط و گسترش فرهنگ و تفکر بسیجی که همانا ارتقای همبستگی، مسئولیت‌پذیری، فداکاری و نهادینه‌سازی رویکرد کار جهادی و انقلابی در صحنه‌های تلاش و خدمت شایسته به مردم ایران و افزایش کارآمدی هرچه بیشتر صنعت است را وجهه همت خود قرار دهد.
  • خبرنگار:حمید ثریانی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده:امیر جعفری آزاد/ سردبیر