کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
عمومی
1399/06/04 17:43
وزیر نیرو در دیدار مجازی با خانواده شهدای همکار:

صنعت آب و برق ۵۳۰ شهید تقدیم انقلاب کرده است/ دولت تدبیر و امید سرمایه‌گذاری‌های قابل ملاحظه‌ای در استان کرمانشاه به نتیجه رسانده است

وزیر نیرو گفت: صنعت آب و برق ۵۳۰ شهید تقدیم انقلاب و حفظ کیان ایران اسلامی کرده که فرمانده آنها شهید امیرحسن عباسپور وزیر اسبق نیرو است که در انفجار ساختمان حزب جمهوری اسلامی به شهادت رسید.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "رضا اردکانیان" عصر سه‌شنبه در دیدار مجازی با خانواده‌های شهیدان "هاشم، حسن و حشمت‌الله رضوان مدنی" و "یدالله حیدرآبادی" در استان کرمانشاه اظهار داشت: ۵۴۰۰ جانباز، ۷۲۰ آزاده سرافراز، ۲۱ هزار نفر مجموعه ایثارگران وزارت نیرو و ۱۴۰۰ فرزند شهید برای ما جای بسی افتخار است که در صنعت آب و برق چنین مجموعه ارزشمندی وجود دارد.
وی ادامه داد: چه شهدا که نام و خاطره و دعای خیرشان موجب انگیزه و رونق کار ماست و چه خانواده‌های آنان که با رفتار و کردار و کار فعال و حضور موثرشان در درون و بیرون صنعت نمونه هستند و موجب دلگرمی خواهند بود.
اردکانیان همچنین خطاب به استاندار کرمانشاه گفت: در خصوص پروژه‌های آب و فاضلاب استان هم امیدواریم طبق برنامه هر چه زودتر آثار مثبت یکپارچه‌سازی شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی استان نشان داده شود و ما هم در فرصت مناسب برای افتتاح و بازدید طرح‌ها حضور به‌هم رسانیم.
وزیر نیرو با بیان اینکه استان کرمانشاه استان بسیار مهمی است، اظهار کرد: خوشبختانه دولت حاضر این توفیق را داشته که سرمایه‌گذاری‌های قابل ملاحظه‌ای را در این استان ارزشمند به نتیجه برساند که از جمله آنها طرح گرمسیری است که به تازگی توسط رییس جمهوری افتتاح شد و امید است به برکت این طرح بزرگ توسعه منابع آب و خاک استان بیش از پیش انجام گرفته و اشتغال و محصول خوبی برای غذای این سرزمین فراهم شود و در بخش آب و فاضلاب هم از مشکلات مردم بویژه فاضلاب شهر کرمانشاه گره‌گشایی شود.
در پایان این نشست که با هماهنگی سیدیعقوب محمد مرادی مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران برگزار شد، لوح تقدیر وزیر نیرو توسط علیرضا کاکاوند مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه به خانواده‌های شهدای صنعت آب و برق اعطا شد.
  • خبرنگار:حمید ثریانی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده:امیر جعفری آزاد/ سردبیر