کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
برق
1399/06/02 11:05
استاندار استان مركزي در مراسم افتتاح پروژه‌هاي صنعت برق به‌مناسبت هفته دولت عنوان کرد:

نقش زيرساختي صنعت برق در رونق صنايع/ ايجاد اشتغال براي 10 هزار نفر با احداث طرح‌هاي صنعت برق در استان مركزي

استاندار استان مرکزی گفت: صنعت برق با حمايت از ايجاد نيروگاه‌هاي كوچك خصوصي در بخش‌هاي مختلف مي‌تواند كمك تاثيرگذاري به دولت كند.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "سيدعلي آقازاده" در مراسم افتتاح پروژه‌هاي صنعت برق استان مركزي که با حضور مدیرعامل توانیر برگزار شد، با تقدير از تلاش‌هاي كاركنان ساعي صنعت برق افزود: با افتتاح اين پروژه‌ها، گام بلندي در راستاي پيشرفت استان خواهيم برداشت.
وی ادامه داد: صنعت برق با حمايت از ايجاد نيروگاه‌هاي كوچك خصوصي در بخش‌هاي مختلف مي‌تواند كمك تاثيرگذاري به دولت كند و بسيار خرسنديم که صنعت برق استان در نقاط مختلف موجب تقويت زيرساخت‌ها و شكوفايي استان را فراهم مي‌سازد.
استاندار استان مرکزی افزود: استان مرکزی یک استان صنعتي است و زيرساخت برق در آن مي‌تواند در رونق و توسعه صنايع ديگر نقش مهمي داشته باشد.

ايجاد اشتغال براي 10 هزار نفر با احداث طرح‌هاي صنعت برق در استان مركزي
مديرعامل شرکت برق منطقه‌اي برق باختر در آيين افتتاح طرح‌هاي هفدهمين هفته از پويش #هرهفته_الف_ب_ايران كه همزمان با هفته دولت انجام شد، گفت: سال گذشته به‌رغم سيل ويرانگر در استان مركزي و لرستان با تمام تجهيزات توانستيم خدمات مستمر برق را ارايه كنيم و اجازه ندهيم محدوديت‌ها مانعي در خدمات‌رسانی ايجاد كند.
"فرهاد شبيهي" با اشاره اینکه بهره‌برداری از پروژه‌های استان با حمايت مسئولان ارشد استان و شركت توانير انجام شد، ادامه داد: به موازات اجرای پروژه‌ها در زمینه توسعه زيرساخت‌ها هم حركت كرديم و در مجموع 700 ميليارد تومان پروژه در اين قالب پويش افتتاح شده است.
وي افزود: با انسجام و سخت‌كوشي توانستيم علاوه بر فعاليت‌هاي جاري، در فعاليت‌هاي زيرساختي حركت كنيم كه این امر موجبات رشد و توسعه و آباداني كشور را فراهم مي‌سازد.
 شبيهي با بیان اینکه با احداث اين پروژه‌ها، 10 هزار شغل در استان مركزي ايجاد شد، ادامه داد: امروز با احداث پست 63.20 كيلوولت شهباز، پست سبار شهر صنعتي زاويه، پست و خط 63.20 كيلوولت دوهك و افتتاح نيروگاه 20 مگاواتي صيناكو، در مجموع 206 ميليارد تومان سرمايه گذاري به مرحله بهره برداري رسيد.
  • خبرنگار:روح‌الله حمیدیان
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر