کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
برق
1399/02/14 13:57

60 پروژه برق‌رسانی کهگیلویه و بویراحمد در دست اجرا است

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از در دست اجرا بودن 60 پروژه برق‌رسانی در مناطق مختلف این استان خبر داد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "داود راهزادی" با بیان این مطلب گفت: 60 پروژه برق‌رسانی با اعتبار بیش از 500 میلیارد ریال هم اکنون در مناطق مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد در دست اجرا است.
وی، اصلاح، توسعه و احداث شبکه‌های برق‌رسانی روستایی و شهری، روشنایی معابر و ایجاد قدرت مانور روی شبکه‌ها را از جمله پروژه‌های در دست اجرا عنوان کرد و افزود: احداث و اصلاح شبکه‌های روشنایی معابر نیز همزمان با اجرای پروژه‌های برق در این استان انجام می‌شود.

پایان تیرماه زمان بهره‌برداری از پروژه‌های برق در استان 
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: اصلاح شبکه‌های برق روستایی فیروزآباد، دهستان دشتروم، بخش سپیدار، نقاط پراکنده سررود شمالی و جنوب در شهرستان بویراحمد، احداث شبکه برق روستای کلایه سفلی در شهرستان چرام، اصلاح و احداث شبکه برق روستای رودبال، اسلام آباد لیشتر و کاهش تلفات انرژی شهر دوگنبدان در شهرستان گچساران، احداث و توسعه شبکه‌های برق در روستاهای چاه تلخ و پُشت باشت شهرستان باشت به‌همراه ایجاد قدرت مانور ایستگاه برق این شهرستان از مهم‌ترین پروژه‌های برق در دست اجراست.
راهزادی گفت: بر اساس برنامه‌های پیش‌بینی شده، زمان بهره‌برداری تمامی این پروژه‌ها تا پایان تیرماه جاری خواهد بود.
به گزارش پاون، بیش از 260 هزار مشترک برق در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد.
  • خبرنگار:ضرغام علی‌بازی
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ دبیر خبر