کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
برق
1399/02/14 12:42
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان:

بیش از 31 هزار میلیارد ریال پروژه برقی در خوزستان افتتاح می‌شود

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان از افتتاح بیش از 31 هزار میلیارد ریال پروژه برقی استان در سال جاری خبر داد و گفت: این شرکت در کنار طرح‌های سازه‌ای توسعه زیرساخت‌های صنعت برق، به سوی یکپارچه سازی و الکترونیکی کردن امور در حرکت است.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "محمود دشت‌بزرگ" اظهار کرد: در سال 99 تعداد 23 پروژه پست انتقال و فوق توزیع با ظرفیت سه هزار و 587 مگا ولت آمپر و ارزش سرمایه‌گذاری 18 هزار و 761 میلیارد ریال افتتاح یا عملیات اجرایی آنها آغاز می‌شود.
وی عنوان کرد: در بخش خطوط نیز 40 پروژه به طول 869 کیلومتر مدار و ارزش سرمایه گذاری 12 هزار و 481 میلیارد ریال افتتاح یا عملیات اجرایی آنها شروع می‌شود.
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان به اقدامات انجام شده دیگر در شرکت برای تسریع در انجام امور و الکترونیکی کردن آن اشاره و تصریح کرد: از آنجایی که این شرکت در دو گستره خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد انجام وظیفه می‌کند با هدف کاهش هزینه‌ها، تسریع امور و مقابله با کرونا، جلسات این شرکت با نواحی و دیگر قسمت های شرکت به صورت ویدئو کنفرانس بر گزار می‌شود و اکنون زیرساخت‌های آن در شرکت فراهم شده و اولین جلسات آن نیز برگزار شده است.
دشت بزرگ با اشاره به الکترونیکی کردن مناقصات این شرکت، افزود: روند دیگری که در شرکت برق منطقه‌ای خوزستان آغاز شده الکترونیکی کردن برگزاری مناقصات و استعلام‌های لازم بوده تا در کمترین زمان ممکن و با حداقل هزینه‌های اقتصادی مناقصات برگزار شوند.
وی ادامه داد: سند برنامه ریزی استراتژیک برق منطقه ای خوزستان که گام مهمی در شناخت مسائل و چالش‌های این شرکت و چگونگی راه‌های رسیدن در تامین برق پایدار برای مشترکان است تدوین شده است، این طرح شناسایی مهمترین چالش های شرکت و تدوین اهداف و نقشه راه است تا آنها را در ادامه راه با پیاده سازی مدیریت استراتژیک برطرف کنیم.
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان گفت: سیستم مدیریت یکپارچه نیز با هدف روان سازی انجام کارها (سیستمی شدن فعالیت‌ها) و بهبود وضعیت شرکت در رسیدن به اهداف، در حال اجرایی شدن است.
وی تصریح کرد: شرکت برق منطقه ای خوزستان در کنار انجام پروژه های توسعه ای و زیرساختی در صنعت برق در حال انجام است تا برقی پایدار برای مشترکین تامین کند، چابک سازی و الکترونیکی کردن فعالیت ها در شرکت را در دستور کار قرار داده و به این سمت در حال حرکت است.

  • خبرنگار:حسن دهقاني
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ دبیر خبر