کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
برق
1399/02/15 10:16

سرمایه‌گذاری 850 میلیارد ریالی در تاسیسات صنعت توزیع برق سمنان

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان گفت: در راستای توسعه زیرساخت‌های برقی استان، مبلغ 850 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری صورت گرفته است.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "سیدمحمد موسوی‌زاده" افزود: صنعت برق، یکی از صنایع زیرساختی است، به طوری که سرانه مصرف آن، یکی از شاخص‌های توسعه یافتگی در دنیا محسوب می‌شود.
وی اظهار داشت: در زمینه کاهش تلفات انرژی الکتریکی توجه ویژه ای به بخش طراحی و بهره برداری شبکه استان برای پاسخگویی به نیازهای فعلی و آینده شده و خوشبختانه در زمینه این شاخص، سمنان جزو استان‌های ممتاز دارای کمترین میزان تلفات برق است و این مهم یک دستاورد ارزشمند محسوب می‌شود.
موسوی‌زاده به ارائه خدمات غیرحضوری این شرکت در زمینه فروش انشعاب و خدمات پس از فروش انشعاب اشاره کرد و یادآور شد: در شرایـط فعلی که جامعه جهانی، کشور و اسـتان ما درگـیر ویروس کـرونا هستند، بهترین شیوه اخذ خدمت، خدمات غیرحضوری است و مشترکان برق استان جهت اخذ خدمات 22 گانه می‌توانند با مراجعه به وب سایت این شرکت، خدمات مورد نظر را بدون حضور فیزیکی اخذ کنند.
وی از مشارکت و همراهی مردم استان با صنعت برق در تابستان سال گذشته قدردانی کرد و گفت: همکاری مشترکان استان بالغ بر 40 مگاوات صرفه‌جویی را به همراه داشته و امیدواریم این همکاری در تابستان امسال نیز استمرار یابد.
  • خبرنگار:ابوالفضل همتی
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ دبیر خبر