کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
عمومی
1399/02/07 09:56

آغاز برگزاری دوره‌های آموزشی غیرحضوری بیماری کووید 19 در وزارت نیرو

اجرای بزرگترین پویش آموزشی غیرحضوری در وزارت نیرو، برای پیشگیری و کاهش تبعات ناشی از بیماری نو پدید کرونا- کووید 19 به‌منظور آگاهی‌بخشی و حفظ سلامت جسمی و روانی کارکنان آغاز شد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، دوره‌های آموزش غیرحضوری توسط موسسه آموزش‌های تخصصی صنعت آب و برق برای بیش از 69 هزار نفر از کارکنان شرکت‌های مادر تخصصی توانیر، مدیریت منابع آب، مهندسی آب و فاضلاب، تولید نیروی برق حرارتی، مراکز آموزشی و پژوهشی و سایر شرکت‌های وابسته به وزارت نیرو در دست انجام است.
بنا بر این گزارش، این دوره‌ها با هدف آگاهی‌بخشی و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در محیط کار، محیط خانه و همچنین روش‌های مراقبت ذهنی و معنوی در مدیریت استرس بیماری‌های واگیر طراحی و توسط مدرسان برجسته، از اول اردیبهشت ماه 1399 به شیوه مجازی غیرحضوری در سراسر کشور آغاز شده و در پایان برای شرکت‌کنندگان گواهینامه صادر خواهد شد.
مطابق برنامه‌ریزی انجام شده، در فاز اول این پویش آموزشی بیش از 800 هزار نفر-ساعت آموزش در استان‌های کشور توسط موسسه آموزش‌های تخصصی صنعت آب و برق انجام خواهد شد؛ در مراحل بعد نیز، این آموزش‌ها برای خانواده کارکنان و بازنشستگان صنعت آب و برق و سایر متقاضیان سازمان‌ها، شرکت‌ها و اشخاص قابل اجراست.

  • خبرنگار:حمید ثریانی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ دبیر خبر