کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
آب
1399/01/28 13:02
رئیس جمهور در پایان مراسم افتتاح طرح‌های آب و برق استان تهران:

افتتاح پروژه‌های آب و برق نشان‌دهنده ادامه فعالیت اقتصادی و سازندگی در کشور است/ امیدوارم امسال سال افتتاح‌های بزرگ باشد

رئیس جمهور افتتاح 50 هزار میلیارد تومان طرح و پروژه وزارت نیرو در سال جاری را بسیار خوشحال کننده خواند و گفت: درست است که وزارت نیرو پروژه‌های بسیار مهمی را تا پایان سال در دست افتتاح دارد بلکه امیدوارم امسال، سال افتتاح‌های بزرگ تا پایان سال باشد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، حجت الاسلام والمسلمین «حسن روحانی» روز پنجشنبه در آیین بهره برداری همزمان 4 پروژه صنعت آب و برق در استان تهران که به صورت ویدئوکنفرانسی برگزار شد، افزود: خوشحالم که امروز در سال 99 به صورت ویدئوکنفرانسی اولین افتتاح بزرگ را انجام دادیم که ارزش پروژه هایی که افتتاح شد 2 هزار و 800 میلیارد تومان بوده است.
وی تصریح کرد: کار بزرگی است و امیدوارم به همین صورت تا پایان سال ادامه یابد.
رئیس جمهور خطاب به وزیر نیرو ادامه داد: در ابتدای برنامه گفتید که 50 هزار میلیاد تومان طرح و پروژه در  امسال افتتاح خواهد شد که بسیار خوشحال کننده است.
روحانی گفت: پیام این کار، آن است که ملت بزرگ ایران و همه شرکت‌های بزرگ دولتی، خصوصی، کارگران و مهندسان با وجود این که در یک جبهه با کرونا مقابله می‌کنند در جبهه دیگر به فعالیت اقتصادی و کار سازندگی در کشور ادامه می‌دهند.
وی افزود: می‌دانیم که اکنون کار کردن آسان نیست، باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت و از ماسک و ضدعفونی کننده‌ها استفاده کرد، اما در عین حال همانطور که رهبری بیان فرمودند که امسال سال جهش تولید است، این مسیر تولید ان‌شاءالله به خوبی ادامه پیدا می‌کند و این اولین قدم مهمی است که ما در ماه فروردین به ملت ایران عرضه می‌کنیم و امیدوارم هر هفته شاهد افتتاح‌های مهم چه در بخش وزارت نیرو و چه وزارتخانه‌های دیگر باشیم.
روحانی ادامه داد: مردم ما کاملا بدانند، اگر چه امسال، سال سختی است و همانگونه که بارها گفته‌ام ما با دو ویروس تحریم و کرونا در حال جنگ هستیم، اما در عین حال تمام تلاشمان را به کار می‌گیریم که از سختی مردم بکاهیم و مردم به طور مطلوب بتوانند زندگی را بگذرانند. امسال برای تمام دنیا سال سختی است و برای ما سختی مضاعف دارد.
وی افزود: خوشحالم اولین قدم را در افتتاح و تولید پروژه‌ها برداشتیم و این روند تا پایان سال انشاءالله ادامه خواهد یافت و مردم مطمئن باشند همه اعضای دولت، شرکت‌ها، نهادها و بخش‌ها اعم از خصوصی، دولتی و عمومی، لحظه‌ای نیست که فعالیت خود را متوقف کنند، بلکه با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی فعالیت خود را ادامه می‌دهند.
روحانی گفت: امید است با وجود همه سختی‌ها، سال خوبی را خداوند برای ملت ما مقرر و به  بیماران شفا عنایت کند.
وی افزود: به روح پاک تمام شهدای خدمت که در این ایام برای سلامت مردم، تلاش کرده و جان خود را فدا کردند، درود فرستاده و به خانواده‌های آنان تسلیت می‌گویم.
روحانی اضافه کرد: ان‌شاءالله مردم با هماهنگی، همکاری و یکپارچگی راه سازندگی، تولید در کشور و خدمت به مردم در عین بحث سلامت و همچنین مقابله با ویروس کرونا را ادامه خواهند داد.
  • خبرنگار:حمید ثریانی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر