کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
برق
1398/12/20 11:39
معاون وزير نيرو در آیین افتتاح طرح‌های پویش هرهفته_الف_ب_ایران:

تمام تلاش صنعت برق ارائه كار مطلوب براي كسب رضايت مردم است/ ظرفيت نصب شده نيروگاه‌هاي كشور به ۸۳ هزار و 350 مگاوات رسيد

معاون وزير نيرو در امور برق و انرژي گفت: تمام تلاش صنعت برق كشور براي ارائه كار مطلوب در جهت كسب رضايت مردم است.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، «همایون حائری» صبح امروز سه‌شنبه در آیین افتتاح 25 طرح بزرگ بخش برق در پنج استان که در قالب بیستمین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران به ‌صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، با اشاره به بهره‌برداري 25 پروژه برق‌رساني در اين هفته از پويش با مجموع سرمايه گذاري 7 هزار و 204 ميليارد تومان اظهار داشت: در كنار اين پروژه‌ها و اقدام‌هاي سخت افزاري و نرم افزاري، ارتقاي دانش كار و استفاده از فناوري‌هاي پيشرفته بومي هم در ذات پروژه‌ها بوده كه در قالب اجراي آنها انجام شده است.
وي از جمله اين فناوري‌ها به نسل جديد توربين‌ها و ژنراتورها و سيستم‌هاي كنترل پيشرفته اشاره كرد و افزود: براي پياده سازي اين پويش، سه منبع بزرگ انرژي بزرگ هم در كنار خود داشتيم كه در انجام پروژه‌ها حرف اول و آخر را مي‌زد.
حائري تصريح كرد: منبع انرژي نخست كسب رضايت مردم بود كه بزرگترين سرمايه ماست و تمام تلاش ما براي ارائه كار در جهت رضایتمندی آنان است.
وي همكاران صنعت آب و برق، پيمانكاران و ديگر دست اندركاران اين صنعت و تامين كنندگان تجهيزات و صنايع پشتيبان را ديگر منابع انرژي صنعت برق در اجراي پروژه‌ها دانست و خاطرنشان كرد: با بهره‌برداري از پروژه‌هاي نيروگاهي جديد، ظرفيت نصب شده نيروگاه هاي كشور به 83 هزار و 350 مگاوات رسيد.

  • خبرنگار:حمید ثریانی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده:امیر جعفری آزاد/ سردبیر