کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
عمومی
1398/12/05 16:25
پیام تبریک وزیر نیرو به مناسبت روز "مهندس"؛

پیشرفت ایران اسلامی مرهون نقش انکارناپذیر مهندسان است

وزیر نیرو در پیامی به مناسبت 5 اسفندماه، روز "مهندس"، این روز را به تمام مهندسین تلاشگر خانواده بزرگ صنعت آب و برق در سراسر کشور تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، متن پیام رضا اردکانیان وزیر نیرو به شرح زیر است:
مهندسین تلاشگر صنعت آب و برق
پیشرفت و سازندگی ایران اسلامی مرهون نقش انکارناپذیر مهندسان پرتلاشی است که با ایده‌ها و راه‌حل‌های خلاقانه وهمتی والا و عزمی استوار، آبادانی و رفاه و آسایش را برای هموطنان عزیزمان در گستره سرزمینی میهن همیشه سرفرازمان به ارمغان می‌آورند.
تلاش شما همکاران متخصص و متعهد در صنعت آب و برق در زمینه ایجاد زیرساخت‌های لازم برای آبادانی و توسعه پایدار کشور بر کسی پوشیده نیست، شما که با عشق خدمت به مردم فهیم و قدرشناس، ناهمواری‌ها را بر خود هموار و بهترین سال‌های عمر خود را صرف آن نموده‌اید تا لبان تشنه‌ای را سیراب سازید و یا چراغی بر خانه‌ای بیفروزید.
بی‌تردید، این مسیر پرفراز و نشیب را پایانی نیست و انتظار این است که خود را بیش از پیش به نیروی دانش، ایمان و اراده مجهز سازیم و با گام‌های استوارتر کسب رضایت الهی و افتخار ملی را سرلوحه امور قرار دهیم.
 روز مهندس را حضور یکایک شما تلاشگران عرصه مهندسی کشور تبریک می‌گویم، دست یاریتان را می‌فشارم و از خداوند متعال برایتان توفیق روزافزون در تداوم خدمت‌گزاری در راستای توسعه و پیشرفت کشور آرزومندم.
 
 رضا اردکانیان
وزیر نیرو

  • خبرنگار:حمید ثریانی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده:امیر جعفری آزاد/ سردبیر