کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
برق
1398/11/24 12:48
وزیر نیرو در آیین آغاز عملیات اجرایی نیروگاه محمودآباد:

وظیفه دولت، تدبیر برای سرمایه‌گذاری‌های آینده است

وزیر نیرو با اشاره به اهمیت سرمایه گذاری های لازم در صنعت آب و برق گفت: وظیفه ما و دولت این است که در سال های آینده هم به فکر سرمایه گذاری های لازم باشیم.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "رضا اردکانیان" روز پنجشنبه در آیین آغاز عملیات اجرایی احداث نیروگاه سیکل ترکیبی محمودآباد با اشاره به بهره برداری ۲۲۷پروژه صنعت آب و برق با سرمایه گذاری ۳۳هزار میلیارد تومان در چارچوب پویش #هرهفتهالفبایران تا پایان امسال در تمام استان های کشور اظهار داشت: وظیفه ما و دولت این است که برای سال‌های آینده هم به فکر سرمایه‌گذاری‌های لازم باشیم، از جمله در صنعت برق علاوه بر نیروگاه‌هایی که تا پایان سال در مدار بهره‌برداری قرار می‌گیرند همزمان عملیات اجرایی نیروگاه‌های دیگر هم آغاز می‌شود.
 وی خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین این‌ها نیروگاه سیکل ترکیبی در استان مازندران است که امیدواریم طبق برنامه فرآیند انتخاب سرمایه‌گذار آن خیلی زود به انجام برسد و از منابع داخلی هم استفاده و کار شروع شود.
اردکانیان گفت: تلاش می‌شود با همکاری معتمدان محلی از نیروهای انسانی مورد نیاز در منطقه هم در فرآیند ساخت نیروگاه استفاده شود.
وی افزود: امید است هر چه زودتر مسئولان وقت در بهره‌برداری این نیروگاه شرکت کنند.
  • خبرنگار:حمید ثریانی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده:امیر جعفری آزاد/ سردبیر