کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
فرهنگی
1398/07/20 11:29

همایش فصلی مسئولان فرهنگی و دینی صنعت آب و برق استان خوزستان برگزار شد

همایش فصلی مسئولان فرهنگی و ائمه جماعات صنعت آب و برق خوزستان با حضور سرپرست امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو، رئیس ستاد اقامه نماز استان و امام جمعه موقت اهواز در این شهرستان برگزار شد.


به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، سرپرست امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو در این همایش گفت: ارتقای سطح کیفی در زمینه فرهنگی و دینی در صنعت آب و برق خوزستان جز اولویت‌های اصلی ما است.
حجت السلام و المسلمین حسین قرنفلی افزود: امروز فرصت کسب علوم دینی و اجتماعی برای طلاب در کشور فراهم است و می‌بایست از این فضا در راستای بهبود کیفیت کار فرهنگی در سطح شرکت‌های صنعت آب و برق استفاده نمایند.
وی خاطرنشان کرد: ائمه جماعات لازم است در جلسات شورای فرهنگی و دینی دستگاه خود حضور مستمر داشته و در زمینه تصمیم‌سازی نقش‌آفرین باشند.
آیت الله سید ابوالحسن حسن زاده امام جمعه موقت اهواز و مسئول امور فرهنگی و دینی صنعت آب و برق خوزستان نیز در همایش فصلی ائمه جماعات وزارت نیرو در استان خوزستان گفت: در تمام نظام جمهوری اسلامی به ویژه مجموعه صنعت آب و برق در استان خوزستان از نظر کمی و ظاهری در بعد فرهنگی شاخص‌ها خوب هستند، ولی در جنبه کیفی کمبودهایی وجود دارد که نیاز است بررسی و توجه بیشتری به آن شود.
وی در ادامه افزود: هر کدام ما باید با تمام وجود در مقابل تعهدی که به مجموعه ای که سپرده ایم فعالیت مفید و موثری داشته باشیم.
مسئول امور فرهنگی و دینی صنعت آب و برق در استان خوزستان با اشاره به دستورالعمل ابلاغی درخصوص جابه‌جایی هر چهار سال یک‌بار ائمه جماعات در بخش‌های مختلف صنعت، گفت: این تغییرات باعث بهبود مجموعه و خارج شدن از حالت رکود و ایستایی می‌شود.
حسن زاده با تاکید بر اینکه این اقدام ارتقای سطح فرهنگی در صنعت را در بر خواهد داشت، خاطرنشان کرد: امروز تحول فرهنگی جزو ضروری‌ترین اهداف ما در صنعت آب و برق استان خوزستان اعم از همکاران و خانواده‌های آنان است.
سرپرست امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو در پایان این همایش، با حجت الاسلام موسوي فرد امام جمعه شهرستان اهواز دیدار و گفت‌و‌گو کرد. حضور در مرز جذابه و بازدید از نحوه خدمات رسانی به زوار اربعین حسینی از دیگر برنامه‌های این سفر بود.
  • خبرنگار:حمید ثریانی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده:Public Anonymous User