کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
برق
1398/07/13 07:38
مدیر عامل توانیر در گفت‌وگو با پاون:

قیمت برق با حذف قبوض کاغذی هیچگونه تغییری نکرده است/ ثبت اطلاعات ۹۷ درصد مشترکان به منظور حذف قبوض کاغذی

مشترکان می‌توانند با درج شناسه قبض در سایت‌ شرکت‌های توزیع نیروی برق محل زندگی خود و یا با استفاده از اپلیکیشن‌های مربوطه قبوض خود را به شکل قبلی به همراه تمامی اطلاعت مورد نیاز مشاهده کنند.

مدیرعامل شرکت توانیر با تاکید بر اینکه با حذف قبوض کاغذی هیچگونه تغییری در نحوه محاسبه و تعرفه برق مشترکان رخ نداده است، گفت: با اجرای این برنامه تنها قبوض پیامکی و الکترونیکی جایگزین قبوض کاغذی شده و هیچ تغییری در نحوه محاسبه قبض و یا نرخ‌ها اتفاق نیفتاده است.
محمدحسن متولی‌زاده در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، با اشاره به مشارکت ۹۷ درصدی مردم در اجرای طرح حذف قبوض کاغذی گفت: مشترکان می‌توانند با درج شناسه قبض در سایت‌ شرکت‌های توزیع نیروی برق محل زندگی خود و یا با استفاده از اپلیکیشن‌های مربوطه قبوض خود را به شکل قبلی به همراه تمامی اطلاعت مورد نیاز مشاهده کنند.
وی تاکید کرد: با اجرای این طرح سالانه از خروج میلیون‌ها دلار ارز از کشور به منظور واردات کاغذ برای چاپ قبوض برق جلوگیری می‌شود.
متولی‌زاده با اشاره به همکاری مناسب مشترکان به منظور گذر موفق از پیک تابستان ۹۸، گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۸۵ درصد مشترکان خانگی و به نعبیری یعنی بیش از ۲۵ میلیون خانوار در حد الگوی تعیین شده  مصرف داشته‌اند.
  • خبرنگار:امیر جعفری آزاد/ سردبیر
  • منتشر کننده:Public Anonymous User