کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
آب
1400/10/22 18:51
محرابیان در پنجمین جلسه شورای جهاد آبرسانی وزارت نیرو:

طرح آبرسانی به 7 هزار و 168 روستای محروم به‌زودی اجرا می‌شود/ امضای قرارداد‌ با گروه‌های جهادی و خیرین در دستور کار شورای جهاد آبرسانی

وزیر نیرو با اشاره به فعالیت‌های گسترده شورای جهاد آبرسانی در مدت بسیار کم، از آغاز طرح آبرسانی به 7 هزار و 168 روستا در کشور طی روزهای آتی خبر داد.

به‌ گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "علی‌اکبر محرابیان" عصر امروز چهارشنبه در پنجمین جلسه شورای جهاد آبرسانی وزارت نیرو با بیان اینکه حضور افراد خبره و کارآمد در این شورا، باعث فعالیت دقیق‌تر آن می‌شود، اظهار کرد: شورای جهاد آبرسانی به عنوان یک منبع اطلاعات، باید توانایی ارائه گزارش جامع از آخرین وضعیت روستاها در دو زمینه کمی و کیفی را داشته باشد که این مهم قطعا اجرایی خواهد شد.
وی اقدامات شورای جهاد آبرسانی را در موضوع شناسایی روستاها، اعضای مجمع خیرین، گروه‌های جهادی و انعقاد قرارداد آبرسانی و غیره طی این مدت کوتاه، مثبت ارزیابی کرد و آبرسانی به مناطق روستایی سخت‌گذر را یکی از اقدامات مهم و پیچیده دانست.
رئیس شورای جهاد آبرسانی وزارت نیرو با اشاره به تامین اعتبار آبرسانی روستاها در بودجه 1401، بر تمرکز ویژه شرکت آب و فاضلاب روی پروژه‌های حساس آبرسانی روستایی تاکید کرد.
وی در پایان با تاکید بر جذب کمک‌های مردمی در حوزه آبرسانی روستایی، از امضای قرارداد‌های مختلف با گروه‌های جهادی و مجمع خیرین طی هفته‌های پیش‌رو خبر داد.
  • خبرنگار:امیر رضا آزاده
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر