کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
آب
1400/10/21 10:01
محرابیان در جلسه شورای معاونان وزارت نیرو:

فعالیت جهادگرانه و بی‌شائبه کارکنان وزارت نیرو در سیل اخیر جنوب کشور/ دولت مردمی سیزدهم همواره در مشکلات کنار هموطنان است

وزیر نیرو با اشاره به عملکرد سریع مجموعه وزارت نیرو در سیل اخیر استان‌های جنوبی کشور، اقدامات کارکنان صنعت آب و برق را در این زمینه، جهادگرانه و بی‌شائبه توصیف کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "علی‌اکبر محرابیان" در جلسه شورای معاونان وزارت نیرو با اشاره به تلاش‌ها و اقدامات نیروهای صنعت آب و برق در سیل اخیر، از عملکرد سریع و بسیار مناسب تمامی همکاران، مدیران، مهندسان و کارکنان این صنعت به‌ویژه استان‌های درگیر در موضوع سیل اخیر جنوب کشور تشکر و قدردانی کرد.
وی با بیان اینکه اقدامات مجموعه وزارت نیرو در این موضوع جهادگرانه و بی‌شائبه بوده، اظهار کرد: نیروهای خدوم صنعت آب و برق همواره اقدامات بسیار ارزشمندی را در کمترین زمان ممکن انجام داده که این نوع تلاش برای امداد رسانی بیانگر آمادگی همکاران در این زمینه است.
وزیر نیرو با اشاره به ضرورت حفظ آمادگی نیروها برای موقعیت‌های اینچنین در آینده، خاطرنشان کرد: دولت مردمی سیزدهم، در گرفتاری‌ها و مشکلات پیش آمده احساس مسئولیت کرده و همیشه سعی می‌کند در کمترین زمان ممکن در کنار مردم بوده و اقدام مناسب انجام دهد.
  • خبرنگار:امیررضا آزاده
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر