کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
1400/08/05 15:04

جمع‌آوری بیش از 4000 انشعاب غیرمجاز برق در سیستان و بلوچستان

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان گفت: چهار هزار و 414 انشعاب غیرمجاز برق از ابتدای سال جاری تاکنون در این استان شناسایی و جمع‌آوری شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "بهمن محجوبی" در نشست ارائه عملکرد شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان در بخش کاهش تلفات، بهبود ولتاژ و مدیریت توان راکتیو، اظهار داشت: با جمع آوری این میزان انشعاب غیرمجاز، 180 میلیون کیلووات ساعت برق وارد چرخه بیلینگ شد.
وی ادامه داد: 6 هزار و 744 کنتور خراب و دستکاری از ابتدای سال جاری تاکنون تعویض شده است که این اقدام 441 میلیون کیلووات ساعت برآورد مصرف را وارد چرخه بیلینگ کرده است.
معاونت فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: پنج هزار و 923 کنتور از طریق پیمانکار کار تست دیماندی آن انجام شده و از این طریق 26 میلیون کیلووات ساعت انرژی برق وارد چرخه بیلینگ شده است.
وی تصریح کرد: همچنین 1280 مشترکی که بیش از 2 دوره قرائت کنتور آنها انجام نشده بود، از طریق کدبندی و رفع موانع در چرخه قرائت قرار گرفتند.
وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون 648 میلیون و 510 هزار و 819 کیلووات ساعت برق را وارد مدار کرده ایم، گفت: میزان تلفات این شرکت در حال حاضر 13 درصد است که تلاش می‌شود این رقم تا پایان سال جاری به 10.2 درصد کاهش یابد.
  • خبرنگار:سیدشهاب الدین عبدلی
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر