کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
آب و فاضلاب
1400/07/20 09:33

مشکل افت فشار آب شهرک 3000 نفری در "هرسین" حل شد

سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان هرسین، از حل مشکل افت فشار و قطعی آب در شهرک بلوردی با افزودن یک حلقه چاه به منابع تامین آب این شهرک 3000 نفری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "صادق عزیزی" با بیان این خبر افزود: شهرک بلوردی از شهرک‌های الحاقی به شهر بیستون است که با گسترش و افزایش جمعیت طی چند سال گذشته با مشکل افت فشار و قطعی آب مواجه شد که امور آبفا شهرستان و همکاران حوزه بهره برداری و توسعه شرکت جهت رفع این مشکل یک حلقه چاه را به منابع تامین آب شهرک اضافه کردند.
وی افزود: با وارد مدار شدن این چاه که بیش از ۱۳ سال به علت مشکلات اجتماعی و معارض مورد بهره‌برداری قرار نگرفته بود، مشکل افت فشار و قطعی آب در این محدوده برطرف شد.
عزیزی، اجرای ۷۰ متر خط پمپاژ و تجهیز چاه آب با نصب الکتروپمپ ۳۰ کیلووات و نصب تابلو برق ۶۰ آمپر را از جمله اقدامات انجام شده در این پروژه عنوان کرد.
سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان هرسین در پایان گفت: امور آبفای شهرستان هرسین همواره ارائه خدمات مطلوب و پایدار به مشترکان را جزو اولویت‌های کاری خود قرار داده است، اما برای رسیدن به این مهم نیازمند همکاری و همراهی مردم فهیم شهرستان هستیم.
شهرک بلوردی با ۷۲۰ مشترک آب و فاضلاب و جمعیتی بالغ بر ۳ هزار نفر در ۲۰ کیلومتری شهر هرسین واقع شده است.
  • خبرنگار:علی مرادی
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر