کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
عمومی
1399/12/30 08:34
مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو در گفت‌وگو با پاون خبر داد:

آمادگی 1500 تیم عملیاتی آب و برق برای حوادث و اتفاقات احتمالي نوروز 1400

مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو با اشاره به تيم‌هاي آماده بکار و عملياتي در هر دو حوزه آب و برق از آمادگی 1500 تیم عملیاتی برای حوادث و اتفاقات احتمالي نوروز 1400 خبر داد.

"میثم جعفرزاده" در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، با اشاره به لزوم پایداری دو کالای مهم و اساسی آب و برق در ایام عید همچون سایر ایام سال اظهار کرد: از آنجا که آب و برق از نيازهاي اساسي و اوليه جامعه بوده و نقش بنيادي در عملکرد ساير زيرساخت‌هاي کشور دارد، استمرار کمي و کيفي خدمات در طول سال همواره مد نظر بوده، امکان توقف و تعطيلي نداشته و به تبع آن در ايام نوروز نيز ادامه مي‌يابد. 
وی اضافه کرد: بنابراین برنامه کشيک و سازماندهي تيم‌هاي آماده بکار و عملياتي در ايام نوروز نيز انجام شده و کارکنان در هر دو حوزه آب و برق آماده پاسخگويي به حوادث احتمالي هستند.
مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو خاطرنشان کرد: براي ايام نوروز 1400 در سطح صنعت آب و برق کشور روزانه حداقل پنج هزار نفر در قالب بيش از 1500 تيم عملياتي با تجهيزات و امکانات، آماده واکنش سريع و مناسب به حوادث و اتفاقات احتمالي خواهند بود.
وی اظهار اميدواری کرد: با برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته، آمادگي‌هاي ايجاد شده و تلاش همکاران صنعت آب و برق، به‌ويژه تيم‌هاي عملياتي، نوروز 1400 نيز همچون سال‌هاي گذشته، با تامين پايدار خدمات آب و برق همراه باشد.
  • خبرنگار:امیررضا آزاده
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر