کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
1399/12/17 13:46

اجرای طرح توسعه و اصلاح 153 کیلومتر خطوط برق‌رسانی در استان سمنان

معاون برنامه‌ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق استان سمنان گفت: در راستای استمرار خـدمات دهی به مشترکان، بیش از 153 کیلومتر شبکه توزیع برق استان احداث و بهسازی شده است.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "رضا علی اصغری" با بیان اینکه طرح توسعه 61 هزار و 900 متر شبکه فشار متوسط هوایی و زمینی انجام شده است، گفت: عملیات اصلاح 25 هزار متر شبکه 20 کیلوولت، از جمله اقدامات صورت گرفته توسط واحدهای اجرایی این شرکت به‌شمار می‌رود.
وی با اشاره به احداث 49 هزار و 500 متر شبکه فشار ضعیف هوایی و زمینی در سطح استان، افزود: به منظور پایداری شبکه‌های توزیع برق، بهسازی 68 هزار متر شبکه فشار ضعیف هوایی و زمینی، از دیگر اقدامات به عمل آمده در شهرستان‌های استان محسوب می‌شود.
وی همچنین با اشاره به اینکه برای تغذیه برق مشترکان، 186 ایستگاه هوایی و پنج پست زمینی توزیع برق افتتاح و وارد مدار شده است، اضافه کرد: طرح بهسازی 287 ایستگاه هوایی و زمینی توزیع برق، از آغاز امسال تاکنون به اجرا درآمده است.
علی اصغری یادآور شد: برای پایداری سامانه روشنایی معابر، عملیات نصب و بهینه‌سازی یک‌هزار و 681 دستگاه سرچراغ نیز توسط گروه‌های روشنایی معابر این شرکت به اتمام رسیده است.
وی اظهار کرد: به منظور اجرای طرح‌های توسعه و احداث شبکه و تاسیسات توزیع برق از شروع سال جاری تا زمان حاضر، مبلغ 473 میلیارد و 750 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.
  • خبرنگار:ابوالفضل همتی
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر