کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
آب
1399/12/05 08:37
پیام تبریک وزیر نیرو به مناسبت روز "مهندس"؛

تلاشگران صنعت آب و برق قهرمانان جنگ تمام عيار اقتصادي هستند

وزیر نیرو در پیامی به مناسبت 5 اسفندماه - روز "مهندس" – با تبريك این روز به تمام مهندسان خانواده بزرگ صنعت آب و برق در سراسر کشور، اين تلاشگران را قهرمانان بلامنازع جنگ تمام عيار اقتصادي خواند.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، متن پیام رضا اردکانیان وزیر نیرو به شرح زیر است:
«مهندسان تلاشگر صنعت آب و برق
پیشرفت، عمران و آبادانی میهن عزیزمان ایران اسلامی، در سایه تلاش مردان و زنان خستگی ناپذیری است که با عزمی راسخ و همتی بی‌مانند، محرومیت را  از چهره هم‌وطنانمان در دوردست‌ترین نقاط کشور زدوده‌اند و امید به آینده‌ای پر عزت و افتخار را در دل‌های آنان زنده کرده‌اند.
در این میان، تلاش شما همکاران متخصص و متعهد در صنعت آب و برق که به حق، قهرمانان بلامنازع جنگ تمام عیار اقتصادی هستید که از سوی دشمنان این مرز و بوم به ملت و کشورمان تحمیل شده‌است و چون کوهی استوار در برابر ناهمواری‌ها و ناملایمات ایستاده‌اید تا لبان تشنه‌ای را سیراب نموده یا چراغی بر خانه‌ای بیافروزید، نشان از عشق بی‌پایان شما به کشور و ملت فهیم و قدرشناس و ایمان راسخ به خداوند متعال دارد.
این مسیر پرفراز و نشیب ادامه خواهد داشت، اما نیروی دانش، ایمان و اراده همواره ما را یاری خواهد داد تا گام‌های استوارتری در راه خدمت به مردم حق‌شناس، توسعه پایدار کشور و رضایت خداوند متعال برداریم و گوشه‌ای از استقامت و وفاداری ملت سرافرازمان را جبران کنیم و نور امید به نظام سربلند جمهوری اسلامی را در دل آنان افروخته‌تر سازیم.
روز مهندس را حضور همه شما همکاران دلسوز و سختکوش تبریک گفته، دست یاریتان را به گرمی می‌فشارم و از خداوند متعال برایتان توفیق روزافزون آرزومندم.»
رضا اردکانیان
وزیر نیرو
  • خبرنگار:امیررضا آزاده
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر