کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
آب
1399/11/07 10:38
با حضور وزیر نیرو و در هفته سی‌ و هشتم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران؛

۲۳ پروژه صنعت آب و برق با اعتبار 686 میلیارد تومان در 4 استان کشور به بهره‌برداری رسید

۲۳ پروژه صنعت آب و برق با سرمایه‌گذاری 686 میلیارد تومان در 4 استان کشور با حضور وزیر نیرو در قالب هفته سی‌ و هشتم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران از طریق ویدئو کنفرانس به بهره‌برداری رسید.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، از پروژه‌های افتتاح شده امروز، 10 پروژه سهم استان زنجان، 11 پروژه در استان قم و دو پروژه نیز در دو استان اصفهان و سمنان افتتاح شد.
بر این اساس، در استان زنجان دو پروژه بر‌ق‌رسانی، دو طرح بهینه‌سازی شبکه، دو پروژه احداث خطوط و چهار پروژه تامین برق در مجموع 10 پروژه برای تامین بار متقاضیان جدید، تامین برق مشترکان شهرک‌های صنعتی، افزایش رضایت‌مندی مشترکان و کاهش خاموشی‌ها با دستور وزیر نیرو به بهره‌برداری رسید.
در استان قم نیز یک پروژه فاضلاب مسکن مهر، 7 پروژه تامین برق، احداث یک نیروگاه برق‌آبی و یک نیروگاه خورشیدی، نصب و راه‌اندازی یک نیروگاه تولید پراکنده و اجرای یک پروژه توسعه و بهینه‎سازی شبکه‌های فشار ضعیف با هدف تامین برق و بهبود کیفیت توان و کاهش تلفات، تقویت شبکه فوق توزیع و بهبود پایداری شبکه افتتاح شد.
همچنین پروژه تاسیسات نمک‌زدایی، اصلاح و بازسازی خط انتقال آب نابر و احداث 3 باب مخزن در استان اصفهان برای تامین آب شهرستان نوش‌آباد و شهر کاشان با اعتبار 119.5 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.
این گزارش حاکی‌ است، پروژه آبرسانی به یک هزار و 716 خانوار در 11 روستای استان سمنان با اجرای 14.1 کیلومتر خطوط انتقال و 860 مترمکعب مخازن ذخیره صبح امروز با دستور وزیر نیرو افتتاح شد.
  • خبرنگار:امیررضا آزاده
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر