کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
1399/11/04 11:11
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد:

مصرف برق کهگیلویه و بویراحمد در حد نرمال است

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با تدابیر اندیشیده شده و همکاری مردم، مصرف برق در این استان در حد نرمال قرار گرفته است.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، «جمال معتمدی‌زاده» افزود: مصرف برق در این استان با تدابیر اندیشیده شده و همکاری مردم از استانداردی که شرکت توانیر به ما اعلام کرده، طی سه چهار روز اخیر در حد نرمال قرار گرفته است.

وی اظهارکرد: بار پیک برق استان کهگیلویه و بویراحمد ۱۴۰ مگاوات است، اما طی چند روز اخیر با تدابیر اندیشیده شده، جمع آوری دستگاه‌های ارز دیجیتال، انشعاب‌های غیرمجاز و تعدیل چراغ‌های روشنایی معابر استان مصرف برق استان در وضعیت سبز قرار دارد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تعدادی دستگاه ارز دیجیتال که از برق غیرمجاز و یا با تعرفه خانگی و کشاورزی استفاده می‌کردند با هماهنگی دستگاه قضایی در سطح استان کشف، جمع آوری و تحویل نیروی انتظامی شده است.

معتمدی‌زاده  افزود: از مردم استان انتظار داریم مصرف برق خود را مدیریت کنند؛ البته مدیریت کردن مصرف به معنای مصرف نکردن نیست، بلکه در زمان پیک مصرف در فصل زمستان از ساعت ۱۹ تا ۲۳ از وسایلی پر مصرف همچون ماشین لباس‌شویی، ماشین ظرف‌شویی، اتو، جارو برقی و فر و تستر استفاده نکنند.

وی گفت: در راستای مدیریت مصرف حدود هفت هزار چراغ معابر استان کهگیلویه و بویراحمد را خاموش کرده‌ایم.
  • خبرنگار:ضرغام علی‌بازی
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر