کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
1399/11/01 13:15

اجرای پروژه‌هاي گذر از پيك توزيع برق شهرستان چابهار

مدیر امور توزیع برق شهرستان چابهار گفت: با تلاش شبانه روزي پرسنل اين امور تمامي پروژه‌هاي تعريف شده گذر از پيك سال جاری شبكه شهری اين منطقه با پيشرفت 100 درصدي انجام شد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "محمود رضا اکبری" اظهار داشت: احداث ۲ کیلومتر شبکه فشار متوسط، ۵.۵ کیلومتر شبکه فشار ضعیف خودنگهدار و نصب ۱۱ دستگاه ترانسفورماتور با اعتبار حدود یک میلیارد و 500 میلیون تومان در حوزه شهری چابهار انجام شد.

مدیر امور توزیع برق شهرستان چابهار با بیان اینکه احداث و نوسازی شبکه، کاهش خاموشی، اصلاح و پایدار سازی شبکه از جمله اهداف انجام این پروژه است، خاطرنشان کرد: با انجام این اقدامات مردم شهرستان چابهار از برق پایدارتری بهره‌مند خواهند شد.

اکبری با بيان اينكه حدود 84 درصد مشتركان برق سيستان و بلوچستان در حوزه خانگي قرار دارند، گفت: چگونگي مصرف بهينه از نعمت برق به‌ويژه در فصل تابستان نقش مهمي در گذر مطلوب از پيك برق دارد.

شهرستان چابهار در منتهی‌الیه جنوب شرقی ایران است، از شمال به شهرستان‌های ایرانشهر و نیکشهر از جنوب به دریای عمان از شرق به پاکستان و از غرب به استان‌های کرمان و هرمزگان محدود می‌شود. فاصله بندر چابهار تا مرکز استان ۷۲۱ کیلومتر است.

  • خبرنگار:سیدشهاب الدین عبدلی
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر