کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
برق
1399/10/30 09:51
با حضور وزیر نیرو و در قالب هفته سی و هفتم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران؛

4 پروژه صنعت برق استان یزد با اعتبار 196.9 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید

4 پروژه تامین برق استان یزد با حضور وزیر نیرو در قالب هفته سی و هفتم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران از طریق ویدئو کنفرانس به بهره‌برداری رسید.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "رضا اردکانیان" وزیر نیرو صبح امروز سه‌شنبه چهار پروژه تامین برق در استان یزد را در قالب هفته سی و هفتم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران به بهره‌برداری رساند.
بر این اساس، نیروگاه خورشیدي 10 مگاواتی اردکان (چادرملو) با تعداد 28 هزار و 944 پنل و 345 وات ظرفیت پنل با اعتبار 165 میلیارد تومان در استان یزد افتتاح شد.
همچنین پروژه توسعه ترانس دوم 63.20 کیلوولت با ظرفیت 40 مگاولت آمپر در شهرستان اردکان با سرمایه‌گذاری 14 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.
این گزارش می‌افزاید، پروژه اصلاح و بهینه‌سازي و تعمیرات اساسی پست‌ها و خطوط انتقال و فوق توزیع با بهینه‌سازی 20 پست انتقال و فوق توزیع و همچنین بهینه‌سازی 200 کیلومتر خط انتقال و فوق توزیع با اعتبار 14.7 میلیارد تومان نیز به بهره‌برداری رسید.
پروژه برق‌رسانی به 6 روستای دشت مهرآباد، هوش، چاه امام موسی صدر، حسین آباد، سرچشمه طزنج و حسین آباد کروغلی با تحت پوشش قرار دادن 138 خانوار‌، از دیگر پروژه‌هایی است که در قالب هفته سی و هفتم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران افتتاح شد.
  • خبرنگار:علیرضا عسکری اشکذری
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر