کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
1399/10/27 12:30

اجرای طرح توسعه بیش از 19 کیلومتر شبکه توزیع برق در شهرستان شاهرود

طرح توسعه هشت هزار و 56 متر شبکه فشار ضعیف و همچنین 11 هزار و 505 متر شبکه 20 کیلوولت هوایی و زمینی در شهرستان شاهرود بهره‌برداری شد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "جمال فرخ‌زاده" مدیر توزیع برق شهرستان شاهرود با بیان این خبر گفت: نصب 24 ایستگاه هوایی توزیع برق با ظرفیت سه هزار و 785 کیلوولت آمپر در راستای پروژه کاهش تلفات انرژی الکتریکی، از جمله اقدامات صورت گرفته به‌شمار می‌رود.

وی با اشاره به اینکه شش هزار و 177 متر کابل خودنگهدار به منظور پیشگیری از سرقت شبکه در مدت زمان قید شده احداث شده، اضافه کرد: بهسازی 13 هزار و 472 متر شبکه‌های توزیع برق توسط اکیپ‌های عملیاتی این مدیریت، از دیگر فعالیت‌های اجرا شده محسوب می‌شود.

مدیر توزیع برق شهرستان شاهرود همچنین یادآور شد: دایر کردن 28 دستگاه کنتور هوشمند در قالب طرح فراسامانه اندازه‌گیری و مدیریت انرژی (فهام)، به عنوان یکی دیگر از برنامه‌های صورت گرفته در راستای اقدامات هوشمندسازی بوده است.

وی با عنوان اینکه 620 پروژه عمرانی برق‌رسانی در زمینه‌های توسعه و بهینه‌سازی شبکه‌‌‌‌ها و تاسیسات توزیع برق در این شهرستان انجام شده است، اظهار کرد: برای انجام این تعداد پروژه در سال جاری، مبلغ 95 میلیارد و 588 میلیون ریال سرمایه‌گذاری شده است.
  • خبرنگار:ابوالفضل همتی
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر