کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
عمومی
1399/10/27 09:08
مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو خبر داد:

آماده‌باش تیم‌های عملیاتی وزارت نیرو در مناطق زلزله‌زده هرمزگان/ آبرسانی سیار به مناطق حادثه‌دیده در حال انجام است/ 2 فیدر آسیب‌دیده شهرستان خمیر وارد مدار شد

مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو گفت: تیم‌های عملیاتی وزارت نیرو از لحظه وقوع حادثه در مناطق زلزله‌زده استان هرمزگان، در حالت آماده‌باش بوده و رفع عیب شبکه‌های آب و برق آغاز شده است.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "میثم جعفرزاده" با اشاره به زلزله ۵.۵ ریشتری ساعت ۱:۰۱ بامداد شنبه 27 دی‌ماه در جنوب بندرکنگ و غرب قشم افزود: در پست دژگان شهرستان خمیر پس از وقوع زلزله 3 فیدر از مدار خارج شده بود که با تلاش تیم‌های عملیاتی 2 فیدر وصل شده و یک فیدر به‌دلیل سیم پارگی و شکستگی تیر قطع است.

وی تصریح کرد: تیم‌های عملیاتی در منطقه در حال رفع عیب بوده و تلاش‌ها تا حل کامل مشکل در منطقه ادامه خواهد داشت.
 
مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو در خصوص آخرین وضعیت حوزه آب استان هرمزگان نیز گفت: چاه‌های تامین‌کننده آب مورد نیاز آب‌شیرین‌کن‌های مجتمع روستایی دژگان بر اثر ریزش از مدار خارج شده و آبرسانی به صورت سیار از ابتدای حادثه در حال انجام است.

جعفرزاده ادامه داد: با تلاش صورت گرفته، هم‌اکنون یکی از آب شیرین‌کن‌ها با ظرفیت 2600 متر مکعب در شبانه‌روز وارد مدار شده است.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر تیم‌های عملیاتی وزارت نیرو در منطقه در حالت آماده‌باش هستند.
  • خبرنگار:حمید ثریانی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر