کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
برق
1399/10/24 12:28
مدیرعامل یک شرکت سیم و کابل در گفت‌وگو با پاون عنوان کرد:

صادرات 10 میلیون دلاری سیم و کابل به کشور‌های منطقه

مدیرعامل یک شرکت سیم و کابل با اشاره به توانمندی این شرکت در زمینه تولید کابل‌های مختلف گفت: صادرات این شرکت به کشور‌های اطراف، سالانه در حدود 10 میلیون دلار است.

"علی کلاهی" مدیرعامل شرکت سیم و کابل در حاشیه بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق و شانزدهمین نمایشگاه آب و تاسیسات آب و فاضلاب در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، اظهار کرد: بر همین اساس این شرکت سیم و کابل امسال توانست صادرکننده نمونه ملی انتخاب شود.

وی اضافه کرد: با توجه به محصولات تخصصی که در کشور تولید می‌‌کنیم و توانستیم تقریبا حضور تمامی شرکت‌های خارجی را در این زمینه به صفر برسانیم، برآورد ما برای صرفه‌جویی ارزی سالانه در کشور حدود 50 تا 60 میلیون دلار است‌.

مدیرعامل این شرکت تولید‌کننده سیم و کابل با تشریح کالاهای این شرکت و اعلام جزئیات محصولات جدید خاطرنشان کرد: ما امسال دو محصول دانش بنیان کابل‌های با روکش چند لایه و کابل‌های فشار قوی با روکش‌های غلاف آلمینیومی (corrugate) را برای بیستمین نمایشگاه تخصصی بین ‌المللی آماده کردیم.

به گفته وی، این نوع محصولات، شرکت‌ها را در زمینه نصب کابل‌های فشار قوی، از احداث تونل که هزینه بسیار زیادی برای کشورها دارد، بی‌نیاز می‌کند، همچنین کابل‌های فشار قوی با روکش‌های غلاف آلمینیومی نیز در برابر ورود رطوبت و ضربات مکانیکی، از مقاومت بالایی برخوردار هستند.
  • خبرنگار:امیر رضا آزاده
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ دبیر خبر