کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
عمومی
1399/10/22 11:23
با حضور وزیر نیرو؛

نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق و آب و فاضلاب ايران فردا آغاز به‌کار می‌کند

بيستمين نمايشگاه تخصصي بين‌المللي صنعت برق و شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران فردا سه‌شنبه با حضور وزیر نیرو در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به‌کار می‌کند.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، بيستمين نمايشگاه تخصصي بين‌المللي صنعت برق که دارای مجوز ستاد ملي مقابله با کرونا است، از 23 تا 26 دی‌ماه جاری در 8 سالن نمایشگاهی در فضایی بالغ بر 800 متر مربع شامل 12 هزار و 945 متر مربع فضاي سرپوشيده داخلي و 12 متر مربع فضاي سرپوشيده خارجي و شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران در همین تاریخ و در 2 سالن نمایشگاهی در فضای دو هزار و 400 متر مربع فضاي سرپوشيده داخلي و 100 متر فضاي باز برگزار می‌شود.
آئین افتتاح این نمایشگاه ساعت 10:30 صبح روز سه‌شنبه 23 دی‌ماه با حضور وزیر نیرو، معاونان و مدیران ارشد صنعت برق و آب و فاضلاب کشور و تعدادی از میهمانان خارجی برگزار خواهد شد.
در این نمایشگاه‌ها که با مجوز ستاد ملي مقابله با کرونا از ساعت 9 تا 17 هر روز داير خواهد بود، تمامی ضوابط، شرایط و تمهیدات لازم برای پيشگيري از ابتلا به کرونا پیش‌بینی شده است. بازدیدها از اين نمايشگاه فقط برای بازدیدکنندگان تخصصی و فعالان اقتصادی صنعت آب و برق بوده و برای عموم آزاد نیست.
بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته در این دوره از نمایشگاه‌ها که با حضور جمعا 275 شركت داخلي و خارجي بر پا می‌شود، 200 شرکت‌کننده در بيستمين نمايشگاه تخصصي بين‌المللي صنعت برق ايران و بیش از 75 شرکت‌کننده در شانزدهمین نمایشگاه تخصصي بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران حضور دارند.
در نمايشگاه تخصصی صنعت برق ایران كالاهايي در بخش‌هاي روشنایی، گروه سیم و کابل، تابلوسازان، تجهیزات برقی، اتوماسیون و سیستم‌های ابزار دقیق، خطوط انتقال، کارفرما، مشاوران و پیمانکاران عرضه خواهد شد.
همچنین در شانزدهمین نمایشگاه تخصصي صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران نیز كالاهايي در بخش‌هاي لوله و اتصالات پلیمری، تصفیه، فیلتراسیون و آب شیرین‌کن، لوله و اتصالات و شیرآلات، کارفرما، مشاوران، پیمانکاران، اتوماسیون و سیستم‌های ابزار دقیق، سیستم‌های اندازه‌گیری و تجهیزات آزمایشگاهی و آب و فاضلاب، تجهیزات صنعتی، لوله و اتصالات به نمايش گذاشته خواهد شد.
طبق اعلام ستاد برگزاری نمایشگاه‌های صنعت آب و برق، در حاشیه این رویداد بین‌المللی سه کارگاه آموزشی پیرامون بحث‌های روز صنعت آب، برق و همسو با اهداف برگزاری نمایشگاه برپا می‌شود.
  • خبرنگار:امیر رضا آزاده
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر