کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
1399/10/20 12:19
استاندار اردبیل عنوان کرد:

تکمیل تصفیه‌خانه فاضلاب شهرستان پارس‌آباد تا سال ۱۴۰۰

استاندار اردبیل گفت: تصفیه‌خانه فاضلاب شهرستان پارس آباد سال ۱۴۰۰ به پایان می‌رسد.

به‌گزارش پايگاه اطلاع‌رساني وزارت نيرو (پاون)، "اکبر بهنام جو" در حاشیه بازدید از پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهر پارس آباد به همراه نماینده شهرستان‌های پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز و فرماندار پارس آباد با بیان اینکه برای این پروژه ۴۴ میلیارد تومان قرارداد بسته شده است، گفت: ۱۶ میلیارد برای امسال اعتبار مصوب داریم که ۱۰۰ درصد تخصیص آن از سازمان آب و فاضلاب اخذ شده است.
وی بر توجه ویژه به پروژه‌های آب و فاضلاب در کشور اشاره کرد و افزود: شهرستان پارس‌آباد جزو چهار شهر کشور است که تصفیه‌خانه فاضلاب آن مورد تاکید ویژه وزارتخانه قرار گرفته و برنامه‌ریزی به گونه‌ای انجام شده تا پایان ۱۴۰۰ به پایان برسد.

بهنام‌جو از در حال ساخت بودن تجهیزات و خریدهای خارجی این تصفیه‌خانه خبر داد و گفت: ظرفیت این تصفیه‌خانه در روز ۲۹ هزار متر مکعب است که برای جمعیتی معادل ۲۰۷ هزار نفر طراحی و در آینده مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

استاندار اردبیل همچنین از پیگیری حل مشکل آب شرب شهرهای اسلام‌آباد و مغانسر خبر داد و گفت: هشت کیلومتر خط انتقال آب اسلام آباد و تازه کند و همچنین مشکلات موجود در محلات تازه تاسیس برای توسعه شبکه اجرایی و عملیات آن تسریع می‌شود.

  • خبرنگار:حسن لایقی
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر