کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
آب
1399/10/20 12:40
طی 9 ماه امسال انجام شد؛

اصلاح و توسعه بیش از 11 کیلومتر شبکه آبرسانی در آمل

مدیر امور آب و فاضلاب آمل گفت: در 9 ماهه امسال 11 هزار و 513 متر اصلاح و توسعه خطوط و شبکه آبرسانی در اقطار 63 تا 160 میلی‌متر انجام شد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "علی قبادی" ضمن اعلام این خبر افزود: با اجرای این طرح‌ها علاوه بر افزایش کیفیت و توان تامین آب بر کیفیت آب شرب مشترکان نیز افزوده شد.
وی، با بیان اینکه در این مدت نسبت به نصب 2271 انشعاب آب با کاربری‌های مختلف اقدام شد، افزود: 1633 شکستگی شامل خطوط انتقال، شبکه توزیع و اتصالات انشعاب نیز برطرف شد.
مدیر امور آبفای آمل، ضمن اشاره به 38 مورد نشت‌یابی افزود: به منظور جلوگیری از هدر رفت آب، 1123 کنتور خراب تعویض شد.
قبادی، تعمیر اساسی و بهسازی پمپ‌ ایستگاه‌های پمپاژ با هدف افزایش توان آبدهی به تعداد 6 مورد، تعویض و راه اندازی الکتروموتور چاه، تابلو و تعمیرات به تعداد 18 مورد، تغییر و بازطراحی سیستم‌های کلر زن گاز کلر به آب ژاول به تعداد 5 مورد، تعمیر، تعویض و سرویس دستگاه کلرزن به تعداد 20 مورد، نصب تابلوهای کنترل دور و راه انداز نرم در چاه‌ها به تعداد 5 مورد، تعمیر، سرویس و راه اندازی تابلو و ترانس چاه و دیزل ژنراتور به تعداد  16 مورد و تعویض کابل‌های ترانس و تابلو برق به طول 180 متررا از جمله فعالیت‌های صورت گرفته در بهسازی تاسیسات عنوان کرد.
وی، از جابجایی و نصب یک دستگاه دیزل ژنراتور به منظور استفاده حداکثری از توان تولید برق در مواقع اضطراری خبر داد.
  • خبرنگار:بهمن آذرمنش
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر