کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
آب
1399/10/16 09:01
مدیرعامل شرکت آبفای استان ایلام خبر داد:

تعویض و نوسازی شبکه آبرسانی 2 روستای شهرستان چوار در استان ایلام

مدیرعامل شرکت آبفای استان ایلام گفت: با اجرای ۵۶۰۰ متر شبکه آبرسانی در دو روستای "پاچم دهارون" و "گلزار هرکبود" شهرستان چوار مشکل آبی این روستاها حل شد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، «نورالله تیموری» با اعلام این خبر گفت: به منظور اصلاح خطوط فرسوده و قدیمی آبرسانی و جلوگیری از تلفات آب در شبکه توزیع، عملیات اصلاح و بازسازی شبکه آبرسانی این روستاها در دستور کار قرار گرفت.
وی با بیان اینکه این پروژه‌ها هم اکنون با 90 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست، افزود: در روستای "پاچم دهارون" عملیات اصلاح شبکه با اجرای 2600 متر لوله گذاری از جنس پلی اتیلن در اقطار مختلف و با اعتباری بالغ بر یک‌میلیارد و 870 میلیون ریال در حال اجراست.
وی ادامه داد: همچنین روستای "گلزار هرکبود" خطوط فرسوده شبکه توزیع آب با اجرای 3000 متر لوله پلی‌اتیلن سایز 20، 50، 62، 75، و 90 میلی‌متری و با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد ریال تعویض و نوسازی شده است.
مدیرعامل آبفای استان ایلام یاد آور شد: با اصلاح و بازسازی شبکه آبرسانی این دو روستا از توابع شهرستان چوار ایلام در مجموع 193 انشعاب استاندارد سازی شد.
وی با بیان اینکه اصلاح و بازسازی شبکه آبرسانی این دو روستا باعث افزایش فشار آب می‌شود، افزود: با اجرای این عملیات ضمن ارتقای خدمات، شاهد جلب رضایت مشترکان روستاهای مذکور از وضعیت آبرسانی هستیم.
  • خبرنگار:اکبر حیدری
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر